Zielige beeb

Chloe is ziek,alweer,snot en hoesten en het arme kind heeft het heel erg benauwd,luuf en neusspray geven een beetje verlichting maar ze is echt zielig.

En dan is natuurljik de dokter op vakantie en mama moet gewoon werken en Chloe is naar de creche,maar goed als het niet gaat dan bellen ze en ga ik haar halen.

Als het morgen nog niet over is dan toch maar door naar de vervanger van onze eigen arts.

Helaas gaat het ook gepaard met erge slapeloze nachten voor pap en mam en Chloe natuurlijk,ze was dan vanmorgen ook in een vreselijk humeur,gelukkig is het morgen papa dag en vrijdag ben ik zelf weer vrij.

Zomer waar ben je!!!!!!

En het is pas november,vrees het ergste voor de rest van de winter...........

399 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama van 1 beeb

    Heee Meis!!!
    Wat zielig dat Chloe ziek is!!! Ik wens haar heel veel beterschap!!! Hopelijk wordt ze niet nog zieker, heeft het misschien ook iets te maken met de tandjes die doorkomen? We bellem morgen.. mocht het niet gaan... stuur dan maar ff een krabbel of een sms!! Dikke knuffie en kus ons

  • superpippomama

    hoi hoi
    hier lopen ze ook al allemaal te snotteren..pfff,wordt idd tijd dat de zomer weer komt he.jullie daar ook beterschap met jullie snotneusjes!!...liefs