Mijn zoontje en zijn overleden tweelingzusje...

Zoals bij sommige bekend is,hebben wij vorig jaar maart ons tweeling dochtertje Jenaya verloren ivm korte levensverwachting door haar spierziekte SMA.


We zijn een jaar verder en gaat super met ons drietjes. ze is altijd om ons heen...


Zo prachtig mijn zoontje Dylano van 3jaar,speelt nog steeds met haar.


Hij komt de laatste tijd naar binnen uit de tuin en verteld dat zij aan het fietsen is op zijn fiets en hij op zijn tractor. hoe mooi!ik voel ook dat ze er is en heb totaal geen leegte gevoel ;-)


En nee dit is zeker geen fantasie en hoe weet ik dat?


goede vriendin van mij die ik jaren niet meer heb gezien en sinds vorig jaar weer goed contact kan haar man,  haar namelijk zien (hij durfde het ons niet vertellen ivm reacties of dat we bang ervan zijn) heeft als we bij elkaar op bezoek waren contact met haar gehad en feitelijk bewezen hoe ze is,haar karakter en gewoon de kleinste dingen die een ander niet weet ;-)


Ook beschreven hoe hij haar ziet ,beschreef een grijze schim,en aan de contouren zag hij krullend haar en een'gezond'meisje wat nu wel kan lopen.


Ook dat zij en Dylano nooit maar ook nooit van elkaar zullen wijken en altijd bij elkaar zijn.


Zodra Dylano zich terug trekt en speelt alleen ,dan weten we hij is met zijn zusje aan het spelen.


Ook toen we bij die vrienden waren was Dylano binnen aan het spelen aan de salontafel en speelde niet meer met de zoon en dochter van hun en trok zich terug.


ik voelde dat ze er was maar waar??


Dus de man van me vriendin liep naar binnen en kwam later de tuin weer in en zei ze zitten samen aan de salontafel te spelen.


Ik vind dit geweldig en voel totaal geen leegte,omdat ik weet ze zal er altijd zijn alleen ik zie haar niet..ha en dat hoeft ook niet,lijkt me niets.


zolang ik voel dat ze er is vind ik het al fijn genoeg.


Natuurlijk het gemis is er,je wil haar vastpakken,knuffelen,kusjes geven maar dat gaat helaas niet..


Nu met nieuw kindje op komst,weet ik zeker grote zus houd oogje in zeil!


Zo zie je er is meer....


Liefs!

519 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Massie1987

    Zo mooi ey! Zo mooi dat ze zo aanwezig is. Geeft idd een veilig gevoel.

  • Mama van b

    En daar heb je gelijk in.

  • mama van R en M

  • tantnana

    kippenvel en nee hoor, het is geen verbeelding, daar ben ik van overtuigd!

  • Bizou(K)

    Ooh echt heeel mooi!! Maar wel heftig zeg,

    xxx