Geschrokken!

Pfff...Zostraks Levi's eerste "echte" valpartij meegemaakt! Levi zat in de box te spelen. En begon zich omhoog te trekken. Na veel gehijg en gesteun stond meneertje apetrots!
Op 1 of andere manier gleed zijn voetje weg, of zakte hij door zn beentjes en kwam met een fikse val met zijn gezichtje tegen de boxrand aan. Ik hoorde de klap en vloog op Levi af die (gelukkig) zat te brullen en te huilen van schrik.
Direct Levi opgepakt en tegen me aan gehouden. Gelukkig liet hij zich troosten door mij en werd weer rustig. Natte waslap erbij gepakt en over zijn gezichtje gewreven. Na 5 minuten was bij zijn wenkbrouwtje duidelijk een rode dikke bult/vlek zichtbaar.
Met een ijskoeler heb ik zijn wenkbrouwtje gedept. Nou dat vond Levi wel erg interessant.
Uurtje later was de rode dikke opgezette vlek grotendeels verdwenen en is er nu een rood dik opgezet vlekje nog zichtbaar net bij zijn wenkbrouwtje. Levi die inmiddels al vrolijk weer zat te spelen en kletsen had nergens van.
Mama des te meer: Een hartslag van 220 (voor mijn gevoel).

arme Levi

535 x gelezen, 0

reacties (0)


  • freggel

    aaa ik kan me dat ook nog goed herinneren,. zo naar..
    manlief zegt hier elke keer weer wat IQ punten weg hahahhaha grapje..

  • RJRD

    vreselijk he. Ik heb er vaak ook meer last van dan Ruben.
    Wat hier goed helpt is Arnikind van vsm direct erop smeren en het wordt niet dik en blauw er gaan tubes door, haha succes.

  • Khloe004

    Ach zielig hoor.
    Maarja ze zeggen dat het erbij hoort, maar het scheelt jou zeker een jaar van je leven ;)
    Liefs Linda

  • Mother-LLove

    Ah, arme Levi en arme mama van Levi! Gelukkig is Levi weer lekker aan het spelen en kan hij weer heerlijk kletsen! :D

  • **Mama-van-Damian**

    Ach, arm kereltje toch!
    Maar ik denk dat jij harder geschrokken bent als hij, hihi.
    Damian heeft inmiddels al de nodige val en stootpartijtjes achter de rug en in de meeste gevallen schrik ik, maar moet ik gewoon naar 'm lachen en is er dus ook niks aan de hand.

  • mamavanr.owie

    ach gossie! maar ja, met vallen en opstaan worden ze wel groot. maar blijft natuurlijk sneu he! xx

  • Quicksilver

    Een rare maar goede oplossing voor een opkomende blauwe plek: Smeer er zo snel mogelijk boter op, het liefst echte boter.
    Ik weet het, het klinkt echt heel jakkie (dat vond ik ook), maar het werkt écht. De blauwe plek komt vaak niet eens opzetten of het is een stuk minder dan wanneer je er niets aan doet.

    Knuffel Levi maar lekker. Altijd schrikken zo.

  • leylibaby

    aaah wat zieliigg het is echt schrikken ja.. Op dat moment als mama weet ik zeker dat jij een nog hardere klap hebt gevoelt. Maar ja je kan er niks aan doen. Veel beterschap nog voor levitje en dikke xxxx voor jou

  • ***Rainbow***

    ach gossie, beterschap
    mama´s zijn meestal meer van hun stuk gebracht dan de kleintjes zelf....

  • CJ-MD

    Het is inderdaad met vallen en opstaan hihi! Gelukkig heeft hij er niet veel last van! =D
    Lekker mannetje hoor! xxx