Pfff...Zostraks Levi's eerste "echte" valpartij meegemaakt! Levi zat in de box te spelen. En begon zich omhoog te trekken. Na veel gehijg en gesteun stond meneertje apetrots!
Op 1 of andere manier gleed zijn voetje weg, of zakte hij door zn beentjes en kwam met een fikse val met zijn gezichtje tegen de boxrand aan. Ik hoorde de klap en vloog op Levi af die (gelukkig) zat te brullen en te huilen van schrik.
Direct Levi opgepakt en tegen me aan gehouden. Gelukkig liet hij zich troosten door mij en werd weer rustig. Natte waslap erbij gepakt en over zijn gezichtje gewreven. Na 5 minuten was bij zijn wenkbrouwtje duidelijk een rode dikke bult/vlek zichtbaar.
Met een ijskoeler heb ik zijn wenkbrouwtje gedept. Nou dat vond Levi wel erg interessant.
Uurtje later was de rode dikke opgezette vlek grotendeels verdwenen en is er nu een rood dik opgezet vlekje nog zichtbaar net bij zijn wenkbrouwtje. Levi die inmiddels al vrolijk weer zat te spelen en kletsen had nergens van.
Mama des te meer: Een hartslag van 220 (voor mijn gevoel).

reacties (0)