Weer even geleden

Alweer een tijdje gelegen schreef ik mijn laatste blog.

Inmiddels is er veel veranderd en ook eigenlijk niet. Ja lekker wazig he, maar ik zal het even uitleggen.

Met Stacey gaat het nog steeds perfect, onze kleine meid is echt al groot en weeg al ruim het dubbele als haar geboortegewicht. Afgelopen dinsdag is ze met opa en oma naar cb geweest en ze weegt 6420, schoon aan de haak.013

Verder wil ze al heel veel, maar het lukt nog niet allemaal. Vooral zitten vindt ze leuk, dus als ze in de wipstoel ligt of op de arm of schoot hangt, dan gaat ze echt met haar hoofdje helemaal naar voren.

Maar echt zelfstandig zitten dat gaat nog niet. Met het omrollen is ze nog wat lui, ze vindt het wel prima om alles vanaf haar rug goed in de gaten te kunnen houden.

Alhoewel ze op haar buikje liggen ook prima vindt, als het maar niet te lang is want dan zevert ze alles lekker nat.

We mochten ook al een paar weken geleden voorzichtig beginnen met fruit en groentehapjes. Nou dat gaat prima, het gaat erin als ketellapper. Vooral de zelfgemaakte prakjes vindt ze heerlijk. Fijn dat in ieder geval iemand mama’s kookkunsten weet te waarderen. mama toch een handje hellupen

Het is echt een schatje, met gelukkig wel een eigen willetje.

Met mij gaat het nog steeds niet helemaal denderend helaas. Nadat we wel flink verwend zijn, omdat we inmiddels weer een jaartje ouder zijn en een heerlijke Moederdag te hebben gehad, heeft wel goed gedaan. Maar het is helaas nog niet je van het.005

Ben inmiddels onder behandeling bij een psycholoog en heb bij het UWV een second opinion aangevraagd over de mening van de bedrijfsarts. Die vindt mij namelijk niet ziek en gewoon in staat om te werken.

De psycholoog geeft aan dat ik een flinke burn-out heb en veel moet rusten en leuke dingen doen. Nu sinds deze week ook bij de fysio onder behandeling om mijn spieren die kei en kei hard zijn eens los te maken en te ontspannen. 1x in de week behandeling en 3x in de week komen sporten daar.

Dus heb het nu al met al drukker dan wanneer ik gewoon werk. Maar het is wel heerlijk om bij mijn meisje thuis te zijn. Het geeft zoveel voldoening als je haar alleen al lachend uit haar bedje tilt. Om 9.15, hahahaha.

Nou dames, dat was het weer voor vandaag. Ik ga even een boterhammetje eten voordat little princess wakker wordt.

xxx

433 x gelezen, 0

reacties (0)


  • totti

    Hoewel je zelf zegt dat er nog niet veel verbetering in je situatie is, heb je wel de juiste stappen ondernomen en dat doe je goed! Aan de hand van jouw verhaal ben ik het ook absoluut niet met de bedrijfsarts eens, ik herken de symptomen en je hebt groot gelijk dat je een second opinion aangevraagd hebt. Weet je wat heeeeel goed helpt om je gedachten te verzetten? Kleuren! Ja, inderdaad kleurplaten inkleuren! Klinkt misschien gek, maar het is dé manier om (als je dat nodig hebt) te ontspannen.
    En dan je meisje: wat zal dat een knappe meid worden, zeg, nou ja, dat ís ze al (dat zei botti zelfs en dát wil heel wat zeggen, hahahaha!)
    Dus zolang je thuis zit, moet je er inderdaad maar zoveel mogelijk van genieten!
    liefs totti

  • LoveOurLife.

    Hey, leuke foto van jullie samen, je ziet er goed uit. Wel jammer dat je je nog niet zo voelt. Maar er wordt aangewerkt,dus dat is goed. Wel balen dat je voor een 2e opinion moest.
    Ook goed dat t met je meisje goed gaat en dat je daar heerlijk van kan genieten.
    Meis, geef t de tijd en geniet van je kindje en gezinnetje. Liefs

  • C.han

    Wat een leuke foto's en goed dat je nu hulp krijgt en dat er eindelijk een arts is die erkent dat je gewoon rust nodig hebt en dat er wel degelijk wat aan de hand is ;)

    Liefs

  • Feddemans

    Je ziet er wel goed uit in ieder geval, stralend met je meisje op de arm!

  • Marlicia

    Wat een leuke foto's! die van jou en je meisje ook erg mooi, je straalt gewoon. Nou als de psycholoog aangeeft dat je een burn out hebt , dat is niet zo maar iets, dus vind ik het echt onzin van je bedrijfarts zo oordeelt:S
    hoop dat je je snel wat beter gaat voelen , misschien doet het lekkere zonnetje je wel goed!
    liefs