goed tehuis gezocht weet je iemand, laat het me weten.
Wij zijn op zoek naar een goed tehuis voor onze lieve kater Bengel van bijna 4.
HIj is echt een Engel, met een (b) er soms voor.
Zijn maatje is vlak voor de feestdagen overleden aan een zeldzame ziekte en in Januari hebben wij gezinsuitbreiding gekregen.
Sinds de het overlijden van Goofy en de bevalling van onze dochter is hij helaas wat veranderd.
Op zich doet hij haar nog niets, maar hij bijt wel steeds naar ons.
Dus hij is erg jaloers geworden helaas. Ons dochtertje is nog erg klein en we zijn bang dat hiij haar straks gaat bijten.
Bengel is een hele lieve en aanhankelijke kat. dus wij hopen dat hij elders weer die ontspannen sfeer krijgt die hij gewend was.
Hij wordt wel het liefste over zijn kopje geaaid, over zijn lijfje vindt hij niet zo prettig. Dit omdat hij eens gebeten is door een hond en het allemaal gevoelig is waarschijnlijk.
Bengel is wel echt een buitenkat, die gewend is lekker eruit te kunnen. Dus daar moet ook de gelegenheid voor zijn, bij voorkeur dmv een kattenluik.
U kunt kennis met hem komen maken door eventjes te bellen voor een afspraak.
Alleen als wij er echt van overtuigd zijn dat hij bij u een goed tehuis zal vinden kunt u hem meenemen en natuurlijk al zijn toebehoren.
Andere katten geen probleem.
Honden zou ik niet doen
Kinderen liever niet, hij houdt van een rustige omgeving.
Gechipt, gecastreerd en ingeent.
Compleet met europees paspoort.
stuur me een berichtje als je mijn nummer wil of om een afspraak te maken.
reacties (0)