Onze kleine grote man..

Ik kom weer eens even een update schyrven :) Caï was gisteren een weekje oud.. En op dat weekje is hy zo snel vooruit gegaan.. Maandag mag hy zelfs uit de couveuse en komt hy in een verwarmd bedje te liggen.. Zijn sonde is ook uit zn neusje en alle plakkertjes die zn hartje controleerden zijn er ook afgehaald.. Hy drinkt sinds vandaag echt goed aan de borst en krygt er nog een flesje by aangeboden maar daar had hy geen zin meer in.. We moge hem dus sinds een dag of 3 op de arm nemen en er word nu ook iedere dag gekangaroed.. Zaaaaalig.. Echt heel ontspannend voor zowel mama papa als caï.. Hy woog vandaag 1k985.. Hy was eerder al wat afgevallen maar de laatste 3 dagen is hy 20, 50 en 50 gr bijgekomen :D perfect dus.. Hoop dat ik morgen daar kom en dat hy de 2 kilo heeft gehaald.. Zou topnieuws zijn.. Vanaf 37 weken mag hy mee naar huis, vandaag is hy er 35.. Maar de dokter zei dat als alles blijft gaan zoals nu dat hy enkele dagen vroeger mee naar huis mag.. Geweldig dus allemaal.. Ik heb hem dan niet volgende week maar de week erop by my.. Voorgoed.. Wat doet het een hartpijn hem daar zo alleen laten.. Mijn knappe mannetje.. Ben compleet zot van hem.. <3

Zo dames, kga jullie weer laten.. Ga zo douchen, kolven, tv kijken, kolven en slapen :D pfff.. dat gekolf maakt et er ni makkelijker op hoor.. Maarja.. Tot latersss xx

442 x gelezen, 0

reacties (0)


  • tamara3003

    Ik wens je veel succes, het zal idd niet makkelijk zijn want kolven is idd tijdrovend, maar het is zo goed voor hem. Ik heb bij Melinda 4 maanden gekolfd en dit zou ik zeker opnieuw doen, moest het nu weer niet lukken!
    Ik hoop dat Caï goed bijkomt en dat je hem idd over enkele weken mee naar huis kan nemen, want hem achterlaten lijkt me idd niet makkelijk. Ik duim mee voor jullie en veel succes!!!

  • Miertje1976

    Aah ben blij voor jullie!!

  • konijntjes

    Fantastisch nieuws, van harte gefeliciteerd!!!

  • Brendax3

    ooh dat is goed nieuws! x

  • MirAkle.Ma.Y

    supper nieuws

  • Pinkywinky

    Super nieuws!! x

  • moeder van charlotte en isabel

    Wat fijn dat het nu zo goed gaat!

  • jenn1986

    super nieuws ,nog even heb je hem voorgoed bij jou,

  • NoMo

    Succes met kolven! Is een hele klus zo in het begin, weet ik alles van. Is er bij jullie geen mogelijkheid voor rooming-inn? Dat je de hele dag en nacht vlak bij je mannetje kan zijn in het ziekenhuis? Geniet, maar dat doe je zo te lezen wel. En zeker van het kangoeroeën, lekker dat kleine manneke dicht tegen je aan!

  • MamaVanTweeKnulletjes

    Heerlijk meid, jullie hebben het verdiend! Geniet lekker

  • -Mama van L.

    wat fijn om te horen meid geniet ervan

  • Twee.princesjes

    Wat fijn om te lezen dat het.zo goed gaat met jullie zoontje !hopelijk mag hij snel mee naar huis !

  • fkb

    Wat fijn meid om te horen dat jullie mannetje het zo goed doet! Hoop dat hij snel mee naar huis mag X

  • rainbow-warrior

    fijn dat het zo goed gaat joh! Nou hopen dat het zo goed blijft gaan en dat hij lkkr aankomt. Welterusten!