Goed dat je deze keus maakt!! Sterk van je! Ga lekker genieten van jullie knappe vent D. Die 2e gaat er zeker komen bij jullie!!! 
Gniet maar lekker van de pauze en van je mannetje
Wat fijn dat je eventjes een pauze aan jezelf geeeft! Eventjes genieten van alles en dan komt die 2e er ook snel :D mooi vooruitzicht meid!!!
Die 2e uk komt er wel! Laat gewoon nog even op zich wachten.. kinderdaad eerst lekker genieten van je mannetje! Een voordeel is dat D. Straks misschien al uit de luiers is haha. Zit je niet met 2 pamperkontjes!
Dankjewel voor jullie adviezen meiden! En jullie hebben zeer zeker ook gelijk. Maar toch pak ik de pil, ook om onder andere beter inzicht te krijgen in mijn cyclus. Na de zomer is een groot begrip haha ik bedoel het meer zo van we zien wel wanneer! Tot die tijd netjes de pil (wel een lichte)
Ik denk ook dat je beter vd pil af kan blijven, over 3-4 maanden is het al zomer, en je lichaam 3-4 maanden aan de pil laten wennen en dan er weer mee stoppen brengt misschien je cyclus straks weer meer in de war. Vaak komt een zwangerschap op t moment dat je niet verwacht. Ik zou gewoon er niet mee bezig gaan en die pil links laten liggen.. maar dat is gewoon een goed bedoeld advies hoor. ;)
als je het gewoon even laat rusten(zoals je zegt wilt te gaan doen), Met andere dingen bezig gaat zijn en niet aan de pil gaat lukt het misschien wel ineens. Je weet nooit. Maar nu ga je weer aan de pil en na de zomer wil je er weer voor gaan.Dan is je lichaam misschien wel weer helemaal door de war. Je moet het natuurlijk helemaal zelf weten maar dit was mijn eerste gedachte hehe
reacties (0)