8 weken!

Hi dames!!


Vandaag ongeveer 8+3. Kan nog zijn dat het pas 8 is of al 8+6 ofzo maar dat horen we wel met ded termijn echo over 2/3 wkn.


Ik had weer wat wat bloedverlies vandaag, dus weer nerveus en maar de vk gebeld. Ik mocht gelukkig vanavond langkomen voor een echo en zie hieronder het resultaat:



alles gelukkig helemaal goed! Beebie weer heeeel erg goeg gegroeid tegenover vorige keer en hartje ging als een tierelier! Ziet er voor een termijn van 8 weken ongeveer super uit, dus meer dan een paar dagen zal het niet schelen.. Mama weer blij en gerustgesteld!


Ik voel me deze zwangerschap tot nu toe niet echt geweldig. Veel misselijk geweest en echt heel erg. Heb Emasefene tabletjes gekregen maar die helpen niet altijd even goed en ik word daar mega suf van. Dus ben beetje stonede garnaal nu.


Heb wel een beetje hoop dat dit betekend dat het misschien een meisje is hihi. Ben veel erger misselijk, heel erg moe.. bijna geen last van puistjes.. Ik weet dat ze normaal juist zeggen dat een meisje de schooheid van de moeder afpakt dus dat je een meise krijgt als je veel last van je huid hebt en juist een jongen als je geen last hebt. Maar aangezien ik echt HELEMAAL onder de uitslag zat bij beide boys en nu juist niet, is het bij mij misschien andersom..


Ik heb ook zin in hele andere dingen als de vorige 2 zwangerschappen.. dus who knows.. Ik weet dat het niks wil zeggen, en geloof me, ik ben ook weer even gelukkig als het weer een jongen wordt. Maar ik zou liegen als ik zou zeggen dat ik het niet leuk zou vinden om ook een meisje te hebben.


We zullen het zien over 5 weken. We gaan dan weer naar Lommel, naar echobaby, net als bij Milan.


Verder gaat t hier goed, Rowan gaat al 2 weken naar school nu en hij vind het gelukkig nog steeds even leuk! En mama geniet eerlijk gezegd wwel van de rust, vooral nu ik zo moe ben. Dan ga ik fijn ff liggen samen met Milan.


Milan gaat ook goed, hij is alleen beetje ziek nu, erg verkouden en heeft wat koorts gehad dus wat hangerig maar verder is hij altijd vrolijk!


dat was het weer!






338 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama*van*jet

    Ow meis zo gaaf! Het zegt idd niks hoor... Had van Jet ook geen enkel plekje en straalde dus is niet altijd waar.. Elke zwangerschap is anders... Tis gewoon nog even afwachten hihi ;)

  • enjoylife

    Lets hope... zou leuk zijn! !! Schattig klein meisje

  • In-love-with-M

    whoeii! Kan ik de roze sokken langs sturen!

  • mama van Jasper

    Fijn dat alles goed is.. Leuke fotoos weer..

  • Nima~Boy~Girl~Boy

    Gelukkig dat alles goed is meis!! Fijn dat Rowan het leuk vindt op school. Heerlijke mannetjes heb je! Liefs, Xx

  • GiesM772e

    Fijn dat alles goed is! Ben wel benieuwd hoor,naar deze kruimel maar goed nog ff geduld! Enjoy!