de meeste weten wel dat sem nog maar 1 niertje heeft en dat zijn bloeddruk steeds gecheckt moet worden,de laatste x was sem s bloeddruk 110/60 met 8 maanden dokter kist de nefroloog vond het steeds goed en binnen de lijn en er werd nooit wat aan gedaan!!
nu vanmiddag moesten we weer voor sem s bloeddruk te controleren en had nu een hele andere arts ze zei dat dokter kist met de noorderzon vertrokken is ze heeft ontslag genomen ok denk je dan!!
ze ging sem s bloeddruk 2x controleren bij de eerste x was hij 140 over 80 en bij de 2de was sem heel rustig en was hij 134/75 erg hoog vond ze en ze vroeg of sem s urine weleens gecontroleerd is en zijn bloed eh nee zei ik alleen toen sem net geboren was dokter kist vond dat allemaal niet nodig want zijn bloeddruk van 110/60 vond ze goed nou zei ze ik vind hem toch wel erg aan de hoge kant!! en ze vroeg of sem steeds verhoging heeft zonder griep of verkouden te zijn,eh ja zei ik steeds 38,2 heb daar 2x over gebelt maar dokter kist vond dat niks met zijn nieren te maken,deze arts zei dus dat het wel duidelijk met zijn niertjes te maken heeft!!
volgende week word ik gebelt voor de uitslag van sem s bloed als dat niet goed is gaan verder kijken!!
vanmiddag is er bij sem ook bloed afgenomen moest 3x gebeuren want het luktte niet hij heeft nu een plaszakje om!!en morgen moeten we naar de kinderarts en daar word weer zijn bloeddruk gemeten en als die nog niet goed is krijgen we zo n 24 uurs kastje mee voor zijn bloeddruk te meten en als die nog steeds zo hoog is dan moet sem naar een oogarts die moet kijken of de aders in sem s ogen bollig staan door de hoge bloeddruk,zo als dit zo is dan hoop ik dat die dokter kist nog ergens is want vind dit wel een hele groffe fout van haar!!
iedere x werd ik maar afgewimpelt door haar wie weet hoeveel fouten ze wel niet gemaakt hebt dat ze ineens met de horizon vertrokken is van de 1 op de andere dag nam ze ontslag beetje vreemd!!
reacties (0)