2de kerstdag in het ziekenhuis door gebracht!!

eey meiden

ik werd vanmorgen wakker met een zeurende pijn in me linkerzij,geen aandacht aangegeven en ben gaan werken om 9.00 kreeg ik steeds meer pijn aan de linkerkant van mijn borst en pijn in mijn linkerarm maar gewoon door werken niet mezelf laten kennen om 10.00 was ik klaar en ging naar huis,ik vertelde het tegen mijn man en hij zei als je na het weekend nog pijn hebt ga je maar bellen!!

ik ging om 12.30 een uurtje slapen dacht misschien trekt de pijn wel weg maar om 14.00 lag ik nog wakker van de pijn en begon erg te twijfelen om de weekendpost te bellen ja of nee!!

heb toch maar gebelt en die assistente vroeg of ik een drukkende pijn hebt op mijn borst ja dat had ik dus wel maar niet benauwd wel met inademen dat het erg pijn deed!!ze begon te twijfelen om toch maar een ambulance langs te sturen ze zegt stel nu dat er onderweg wat gebeurt dan hang ik zei ze!!dus ik zei mijn man kan me ook wel brengen oh zegt ze dat is goed maar dan moet u nu komen!!

mijn man had mij afgezet en hij ging nog even de kids onder brengen bij me schoonpa!!

het was stervens druk bij de huisartsenpost maar ik kreeg gelukkig voorrang en mocht zo naar binnen,eenmaal innen ging de dokter mijn bloeddruk meten en pols en luisteren naar me hart en longen en drukken op me borstkast hij kon het allemaal niet verklaren waar de pijn nu vandaan kwam en ik moest door naar het ziekenhuis om te kijken of ik geen longembolie had!!ook omdat sem al 2x een trombose heeft gehad en ik al 3x een longembolie en nog steeds geen bloedverdunners hebt vertrouwde hij het allemaal niet want heb wel de symptomen van een longembolie alleen niet benauwd!!de arts vroeg of ik vervoer had ik zei ja mijn man moet nog komen ok zegt hij je kan niet zelf gaan rijden anders staat er een ambulance klaar!!

maar bij de andere 2 longembolies heb ik ook anderhalve week door gelopen totdat ik het spaans benauwd had nu dacht ik laat ik er vroeg bij zijn!!

we kwamen om 16.00 op de eerste hulp aan en werden om 16.15 binnen geroepen om te kijken welke kleur ik kreeg ik kreeg de kleur geel urgent dus binnen een uur zou ik binnen geroepen worden,ik werd al om 16.30 binnen geroepen,er werd bloedduk gemeten die was goed,temp was 37.7 iets verhoogd,hartfilmpje gemaakt die was goed!!bloed afgenomen een infuus in mijn arm heb ook een mri scan gehad!!

ik mocht niks meer doen niet eens meer lopen of staan,ik werd om 17.30met bed en al al naar de radiologie afdeling gereden daar binnen moest ik van bed op die tafel schuiven maar ja maris is een beetje eigenwijs en ging staan,gelijk die knul ho ho dat mag niet je mag niet zomaar gaan staan dat is levensgevaarlijk met een longembolie!!ik moest me bovenkleren uit doen en kreeg zo n mooie groene patientjurk aan met een touwtje ik zei ook nou heb ik een mooie kerstjurk aan haha.ik kreeg vloeistof in me infuus gespoten en mijn lichaam werd helemaal heet en net of ik in me broek plastte zo vreemd gevoel!!

om 19.30 kregen we de uitslag van de mri scan gelukkig geen longembolie te zien,ze konden het ook niet verklaren maar zodra ik nog meer pijn krijg en benauwd en ga zweten en me temp nog meer omhoog schiet moet ik gelijk weer bellen!!

om 20.00 zaten we in de auto we zouden om 16.00 gezellig gaan eten bij schoonvader en vrouw zo zie je maar weer dat zo n dag ineens een hele andere wending krijgt gelukkig liep het goed af maar het kan ook anders!!

geniet zoveel mogelijk van je mannetje en je kids en wens iedereen een heel goed en gezond 2010 dikke kus maris en de boys

464 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Doppie14

    Aaah meissie, wat n toestanden zeg. Blij dat er niks ernstigs aan de hand was maar toch..... Hoop dat je je snel wat beter voelt en idd, geniet van elk moment!

  • wendy1976

    Beterschap en inderdaad, geniet van elk moment.

  • mamavan2liefjes

    Vervelend meid. beter 1 keer te veel op het ziekenhuis, dan dat het te laat is. nu rustig aan doen. Ik denk dat je veel te vvel stress hebt om Sam en dat werkt ook erg op je lichaam. sterkte xx

  • arc

    phoe meid! maar goed dat je gegaan bent. beter 1x teveel, dan 1x te weinig.. en wie weet zit er toch iets dat ze niet gezien hebben, dus houd jezelf maar goed in de gaten. veel liefs, ilona

  • ecbayhan

    Jeetje meid!! Wat een toestanden weer he! Beterschap meis!
    xxx

  • patricias

    jeetje meis dat heb jij weer pfffffffffffff gelukkig heb je geen longembolie.... wat zul je je weer naar gevoelt hebben, ik duim dat je je snel beter voelt meis!!! ik denk aan je en een hele dikke knuffel voor jou xxxx

  • cida

    Meid wat een dag vol spanning. Maar hoe is het nu? Nog pijn en koorts?Hoop voor je dat het nu allemaal rustig blijft.
    Dikke Knuf Cida