hoi iedereen
ik hoop dat ik het goed zeg,het is heel erg moeilijk uit te leggen wat sem nu heeft,ik was blij dat mijn moeder mee was!!
sem heeft dus een afwijking in zijn stolling hij heeft dysfibrinogenaemie of dysfibrinogelaemie tja ken het handschrift niet heel goed lezen van de arts

dan denk je wat is dat dan

je hebt dus verschillende factors die je bloed op orde houden in je bloedbanen je hebt zeg maar allemaal golfjes in je bloed en in iedere knik zitten bloedplaatjes die door een bepaalde lijm op zijn plek word gehouden,sem heeft geen golfjes bij hem loopt het zo ^^^^^^ in hoekvormen daar passen de bloedlichaampjes niet in en hij maakt ook niet die lijm aan dus die bloedlichaampjes worden niet op zijn plek gehouden waardoor hij dus trombine aanmaakt in zijn lichaam<dus bloedpropjes>
dus ik en mijn moeder gelijk tjee moet hij dan nu geen bloedverdunners want als hij die bloedpropjes ontwikkeld is het toch veelste riskant om dat ventje niks te geven!!
de arts vertelde ons dat het ook heel erg riskant is als ze sem nu met de bloedverdunners laten beginnen want de kans op bloedingen is dan erg groot omdat ze niet weten of sem nu bloedpropjes heeft ja of nee dan hebben die bloedverdunners niks om te ontstollen!!
dus mijn moeder vroeg gelijk hoe weten we dan als sem een bloedpropje heeft,de arts zei dat kan je dus ook niet zien dat is afwachten<dat vinden we dus wel eng

>
ze hebben bij mij 3 buisjes bloed afgenomen omdat ze het bij nu ook gaan onderzoeken het schijnt dat het erfelijk kan zijn!! ook omdat de arts het vreemd vond dat ze niks in de stollingen konden vinden,vond de arts dat dit geen toeval kon zijn ook omdat mijn opa trombose en een longembolie heeft gehad,en ik trombose en 2x longembolie hebt gehad en sem 2 tromboses,dacht hij aan erfelijkheid!!
als ik het ook heb dan gaan ze een heel groot bouwpakket openen en dat is geen pretje zei de arts want dan komt er zoveel bij kijken!!
maar als ik het niet heb dan gaan ze sem verder onderzoeken en welke medicijn sem dan moet krijgen!!
9 december moet ik weer terug en dan krijg ik de uitslag van mijn bloed!!
ik hoop dat ik het een beetje uit heb kunnen leggen want de arts kwam met zoveel benamingen
bedankt iedereen voor het lezen liefs maris
reacties (0)