Ben er helemaal klaar voor, laat de bevalling maar komen...
Vorige week hebben mijn man en ik samen een partner avond gehad bij de cursus ''baby op komst''. Samen weten we nu bijna alles en zijn we goed voorbereid op de bevalling.
Gisteren hebben we ook een voorlichtingsavond in het ziekenhuis gehad. We kregen informatie over de bevalling, wanneer je naar het ziekenhuis zou moeten enz. Ook kregen we een rondleiding door het ziekenhuis en zagen we de verloskamers, en kraamkamers.
Heel fijn om ongeveer te weten wat ons te wachten zou staan als we hals over kop naar het ziekenhuis moeten.
Tijdens de zwangerschap heb ik heel wat boeken afgelezen en tijdschriften doorgespit, ook daarvan weet ik genoeg :) Ik ken iemand die net zwanger is en krijgt daarom een lekker een stabel boeken! Ik heb ze nu even niet meer nodig.
De tas staat klaar! met een lijstje erin wat er nog bij moet als we de tas nodig zouden hebben, veel dingen gebruik ik namelijk dagelijks. Heerlijk gevoel om te weten dat ik dat klaar heb.
Ook de babykamer is af op wat kleine dingentjes na, de plinten, het schoonmaakwerk en nog een horraam vast zetten.
De wieg en de box staan nu ook klaar met ballonnen erin om de katten eruit te houden. Tot nu toe gaat dat super!
Ik heb nog wel een lijstje liggen met wat dingentjes maar het kaartje, de adressen en belangrijke dingen zijn nu echt klaar. Het kaartje heb ik zelf ontworpen! Ik onthul hem pas als hij/zij is geboren :)
Laat het nu maar komen hoor! Morgen hebben we een groei/liggings echo en komen we daarna iedere week bij verloskundige. Raar idee over 3 weken mogen we thuis gaan bevallen! Mijn huis moet daarom ook tip top zijn van mezelf! Ik merk wel dat ik sneller moe begin te worden en moet sneller stoppen met mijn bezigheden.
Oh wat verlang ik er naar mijn kleine in mijn armen te hebben! Ik hoop echt dat de kleine eerder komt dan 40 weken.. mijn ouders, schoonouders, broers, vrienden gaan allemaal rond mijn uitgerekende datum op vakantie! Velen blijven wel in de buurt maar toch.. mijn moeder staat dan niet iedere dag even bij me op de stoep.. Kom maar gewoon met 38/39 weken zeg ik steeds tegen de kleine! Maar of dat helpt :)
Ik droom veel rare dingen en slaap slecht... ik verlang er ook naar mijn eigen lichaam terug te krijgen.. ik weet dat, dat na de bevalling ook nog wel even duurt.. Maar toch!
Nog even volhouden!
reacties (0)