Vandaag is het 4 weken geleden dat ik hoorde dat ik een miskraam gehad had. HAD want op de echo was een volstrekt mooie baarmoeder te zien, dun slijmvlies, helemaal klaar voor een nieuwe cyclus.
Oke, balen, maar ook wel verwacht. Lekker aan de wijn en verder wachten op nieuwe kansen. De afgelopen 4 weken heb ik nergens last va n gehad, tot anderhalve week geleden. Ik kreeg brijn slijmverlies, steeds dacht ik dat ik ongesteld zou worden maar er gebeurde telkens niks. Tot maandagavond. Toen kwam het er met bakken tegelijk uit, er werden hele stolsels 'geboren'. Misschien naïef maar ik dacht nog dat dit hoorde na een miskraam, ik had ook forse ongesteldheden na mijn bevalling. Maar gisteren heb ik enorm gebloed op mijn werk, helemaal doorgelekt, stoel doordrenkt. Steeds plop plop plop in device, voelde de stolsels uit me glijden. In de avond stond ik onder de douche en kreeg ik de stolsels niet door het putje. Het bloed spoelde wel weg. Er bleef een stukje weefsel achter. Toen dacht ik eigenlijk pas: is dit niet de echt miskraam? Direct met verdunde-overdag urine een nieuwe test gedaan: knallend positief!
Goh, er schoot vanalles door me heen!
- is dit de echte miskraam? Maar waar komt het dan vandaan? Op de echo was 4 weken geleden niks meer te zien en het slijmvlies was dun
- was het 4 wkn geleden toch wel goed en heb ik nu een miskraam omdat ik gewoon wijn heb gedronken? Maar ik heb toch zelf die echo gezien?
- is dit een tweede miskraam? Onee we hebben geen seks meer gehad door alle drukte en omdat we nog steeds geen gordijnen in huis hebben....
- wat het ook is: dit jaar kan ik niet meervzwanger worden...... SnIk
ik heb vanmorgen gebeld, kon morgen komen voor een nieuwe echo. Maar ik moet gewoon werken. En het heeft toch geen consequenties. Ik laat te nu volgende week dinsdag doen, misschien dat het bloeden dan ook gestopt is.
Kan het nou nooit eens normaal gaan bij mij? Zwanger worden moest met allerlei onnodige zaken, wordt ik ineens spontaan zwanger, de bevalling had veel complicaties, krijg ik een miskraam, kan dat zelfs niet normaal verlopen!
pfffffffff, Rolling!
reacties (0)