Yes, melk!!!

Vandaag 37+4 dagen zwanger. Mijn to-do-list is bijna afgewerkt en eigenlijk staan er alleen nog maar niet belangrijke dingen op. De laatste dagen vallen me wel wat zwaar. Het slapen gaat echt heel slecht. De eerste 3-4 uurtjes gaan nog wel maar ik wordt meestal rond 3-4 uur wakker van de rugpijn. Ik verhuis dan naar de bank en als ik geluk heb kan ik daar nog een uurtje of 2 slapen. Vaak ben ik midden in de nacht aan het lezen of iets dergelijks. Overdag ben ik wel wat moe maar ook niet extreem, doe natuurlijk ook bijna niks. En soms doe ik gewoon nog een middagdutje. Daarbij heb ik ook nog voorhoofdholte ontsteking, en als mijn rug dan eindelijk even mee wil werken lees ik weer wakker van hoofdpijn en een dichte neus......

Verder hou ik me nu bezig met dagelijks een wandelingetje naar de winkel, boek lezen, tv kijken en op een of andere manier vliegen de dagen toch om.

Zojuist dacht ik: ik ga maar weer eens lekker uitgebreid in bad. Haren in een masker, benen en bikinilijn ontharen (wat een gedoe!!!!!), zie echt niet meer wat ik doe. En ik hoorde van een vriendin dat er bij haar zwangerschap melk uit haar tepel kwam als ze erin kneep.

Dussssss..... ik dacht laat ik het eens proberen. Ik heb 12 jaar geleden een borstverkleining gehad maar de dokters geven me nog zo'n 70% kans dat ik wel borstvoeding kan geven. Aan de grootte ligt het niet, 2 cupmaten erbij, vol aders, tepelhof donkerder en ook groter geworden, al heb ik niet van die enorme schotels, netjes binnen de randen van de littekens gebleven. Dus ik begin bij de grootste, de linker, beetje masseren, knijpen, trekken. Tepel werd enorm (moest aan die reclame denken waarbij een man van die lange tepels kreeg), maar geen melk. Dus dan naar de andere kant: bijna direkt kwam er een beetje wit/gele melk, een minidruppel aan een beetje de zijkant van de tepel.....Ik schrok er bijna van. Zag ik het goed????? Maar ik heb me echt niet vergist, er kwam wat uit!!! Daarna kwam er niks meer.

Jeeee, zou het dan toch lukken???? Dit bewijst dat er toch dat er aan de rechter kant iets mogelijk zou moeten zijn, en dan misschien links toch ook wel. Het is voor mij in ieder geval een extra stimulans om de borstvoeding te proberen!

449 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Bloem28

    spannend! ik hoop het voor je! x

  • majella-1982

    hoi ik heb op mijn 19e een borstverkleining gehad...en toen ben nu 29jaar zeiden ze me dat de kans op borstvoeding niet groot was ...maar ik heb het geprobeerd met Matthew en die heeft de eerste 10 dagen bv gekregen...heb moeten stoppen toen hij gewoon maar bleef vermageren ...lc bijgehaald en ik had te weinig melk dus het werd fv...moet zeggen had tijdens die zw geen melk produktie en nu met deze spruit heb ik al van week 30 melk in mijn borst en hoe meer ik controleer hoe meer er komt dus ga het ook nu weer gewoon proberen en heb er zeker goede moed in ... weet ondertussen dat bij borstverkleiningen de productie meer tijd nodig heeft om op gang te komen...dus gewoon doen... samen lukt het ons.

  • maunie

    het zou super zijn meid als het kan!!

  • bo 1

    jee meid wat een goed nieuws en ik zou het zeker proberen.Ik heb ook een bv verkleining gehad en ik ga het ook proberen ben benieuwd of het bij allebei lukt.Ik ga voor je duimen

  • miracle of love

    Dat zou super zijn dat het alsnog gewoon lukt....

  • Lalali

    Jemig dat zou fijn zijn zeg!

  • 3girls1boy

    super meis!!! Ik zeg ga ervoor!! Heb zelf toevallig mn eindscriptie gedaan over borstvoeding na een borstooperatie!! En in de meeste gevallen lukt het!! Dus go for it!!!

  • zonnebloem81

    geweldig meid! Ik hoop voor je dat het lukt. Maar dit is een goed teken!

  • dina94

    Wat goed! Het is dus mogelijk! Goed bezig, laat haar nu maar komen