Half jaar!

Hallo dames,
Wat gaat een half jaar snel zeg.
De kleine meid is alweer een halfjaar hihi en het gaat ondanks
Alles super goed met haar. Ze weegt nu 7 kilo en heeft al 2 tandjes. Ze heeft alleen wel erg veel last van de tandjes die nu door komen ze is er zelfs een klein beetje ziek van.
Heb deze week een nieuwe keuken gekregen dus dat kwam er voor haar ook nog een beetje bij. De rust is nu gelukkig weder gekeerd ze was vanavond erg moe dus heb haar vroeg op bed gedaan ik denk dat ze zich vanavond nog wel een keer meld. Ik verder een vrij ideale dochter ze slaapt goed snachts en eten gaat ook goed alleen soms wel erg snel Hihi.
Hebben jullie ook zoveel foto's van jullie kindjes? Mijn hele tabblet staat er vol mee haha zodra ik iets nieuws zie bij hasr of iets wat leuk is maak ik er een foto van hihi. Nou ik ga nog gauw ff mijn keuken in pakken dan hoef ik het morgen niet meer te doen fijne avond nog dames.
Liefs chantal

414 x gelezen, 0

reacties (0)