Het is nu een week geleden dat me vader gecremeerd is. Pfffff.... wat was dat een heftige week zeg...
Al dat geregel en gedoe allemaal. Maar het is gelukt. De crematie was erg mooi, zo als hij was.
Hij was altijd de grappenmaker, de klusser (als er iets niet ging zoals hij wou ging hij door tot het wel goed was).
Afgelopen dinsdag vertelde Cheyenne (mijn oudste dochter van 9 jaar) Dat opa haar wakker had gemaakt toen we nog bij mijn zus waren.
Hij had haar toen verteld dat hij heel erg veel van haar hielt en dat ze niet verdrietig hoefde te zijn.
Ook was ik afgelopen vrijdag jarig en was hij weer geweest en moest Cheyenne mij feliciteren van hem!!
Vind dit allemaal heel erg apart maar wel bijzonder!! Hij had haar ook verteld dat hij vaker zou komen.
Mijn vader was na de dag van overlijden totaal niet veranderd qua gezicht en kleur. Hij was zo mooi dat het gewoon onwerkelijk was dat hij er niet meer is.
Boaz heeft hem ook in de kist zien liggen. Je zag hem kijken van nou, kom op opa doe is ff gek maar helaas...
Ook heeft Maud hem gezien. Nou die lag zowat bij hem in de kist en maar aaien en aaien. En Cheyenne alleen maar huilen en huilen.
Ook heeft Maud zien eindelijk laten uiten tijdens de crematie door te huilen wat ze nog niet had gehad.
Nu komen de andere dingen allemaal nog om de hoek kijken. Mijn vader had een eigen bedrijf. Hij had nog van alles liggen die mensen nog aan hem betaald moest worden. Een camper die verkocht moet worden een de bus die verkocht moet worden en matreriaal. Nog heel veel dus!! Mijn oudste zus die is nu nog even een paar dagen weg met de camper en daarna word hij te koop gezet. Mijn moeder kan die niet meer onderhouden en ze durft er niet in te rijden.
Nog veel geregel maar dat gaat allemaal goed komen!!
Verder met me zelf gaat het redelijk, geloof het nog amper maar dat zal wennen worden.
Verder gaat het hier in huis goed. Boaz die bezig is om te proberen te gaan stappen. Cheyenne en Maud hebben de eerste 3 week al op zitten van de zomer vakantie. Man lief heeft nu vakantie. En we gaan nog even leuke dingen doen met ons gezin. Zaterdag naar Slagharen toe, daar hebben we helemaal zin in!!
Nou voor de gene die op vakantie zijn/gaan hele fijne vakantie en geniet er heerlijk van!!
Liefs xxxx
reacties (0)