Dochtertje verteld

toch besloten het onze dochter te vertellen.  vrijdag is mijn schoon moeder jarig en man lief wilde het haar vertellen op der verjaardag  dusja dan kunnen mijn ouders niet achter blijven  dat zou niet eerlijk zijn maar ja dan moesten we het onze dochter ook vertellen wand ja die gaat mee mijn ouders wonen in zeeland dus das niet naast de deur.  en man lief was alleen vanmiddag even thuis de rest van de week is hij pas thuis als zij slaapt dus moest even vanmiddag.  dus na de boterham  dochter lekker op schoot bij papa genomen en toen verteld. ze begon eerst kei hard te schaterlaggen en toen ging het over in huilen. papa kreeg dikke zoen en toen wilde ze bij mij zitten en zij ze mama ik ben niet verdrietig hoor alleen maar heel blij. nou dan hou je het zelf ook niet meer droog.  whahahaha  onder weg naar school hoorde je achter in steeds   sjonge ik word grote zus..... ik word gewoon een grote zus. hihihi lekker ding. 



heb slabbertjes voor de opa's en oma's met jullie worden opa en oma en een met geboren in 2015 en dan lief klein  rompertje en sokjes en daar die ik dan test bij wand ja heb nog geen echo foto.  hopelijk zijn de opa's en oma's er net zo blij mee als onze dochter wand dan kan het niet meer stuk.  ben ook blij als ik niet meer hoef te verzwijgen wat er gaande is. we zien mijn schoon auders heel vaak ze zijn echt schatten we gaan ook geregeld samen op vakantie enz  mijn ouders minder om dat die zo ver wonen.  maar toch vind dat zij het ook mogen weten als de schoon ouders het weten  anders krijg je het later weer op je brood hahaha  dus ja het geheim ontrafeld hier langzaam en ben er wel aan toe eindelijk het geluk delen.    heb van middag de testjes gedaan die in het pakket gaan voor de opa's en oma's  en donkerder krijg je hem niet hahahah dus ben gelijk weer heelemaal happy hahaha  komt heelemaal goed . 

442 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama1ilse

    ze is er ook helemaal trots op. na school kwamen we een buurvrouw tegen bij uit stappen en die werd gelijk verteld dat ze heel bizonder is wand zij word een grote zus. ja kan dan moeilijk zeggen ssst dus heb het haar maar laten vertellen toevallig een lieve buuf dus dan ist niet erg ze deed leuk mee met mijn dochtertje dus nou die glom van oor tot oor. onder het avond eten zat ze ronduit te vertellen wat ze haar brusje wel niet ging leren allemaal en net met in bed liggen moest mama's buik een kusje en er moest gebeden worden om god te bedanken wand ze was zo blij dus nou maar even met haar mee gedaan nou daar woord mijn moederhart warm van hoor ben zo trots met onze dochter wat een goede grote zus zal zij worden dat is een ding dat zeker is. haar brusje boft straks maar.

  • Marisje

    Ooh wat een super reactie van je dochtertje! Hoop voor je dat ouders en schoonouders net zo reageren! Hihi,,ook wel fijn om te zien dat de testen zo verschrikkelijk positief zijn denk!! Alle twijfels gelijk weg? Geniet er van!

  • linaa

    Wat ontroerend zeg ik moest zelf even een traantje weg vegen toen ik las hoe haar reactie was. Haar reactie is toch geweldig!! Heerlijk!!

  • kerryann

    och, wat een poepie!!!! spannend he? het vertellen. heel veel plezier!!!!!!!!

  • Floortje2014

    Wat een leuke reactie zeg !