De laatste paar dagen snijd ik voor Luuk en mijzelf een bord met fruit, meestal een appel en een banaan. Daar eten we dan samen van. Luuk eet meestal de appel eruit en laat de banaan dan liggen.
Gisteren en vandaag heb ik van het fruit dat hij laat staan een milkshake gemaakt. Gewoon heel simpel:
- restjes banaan
- restjes appel
- klein scheutje melk
- klein scheutje vanille-vla (echt maar 1 of 2 eetlepels ofzo)
- alles fijnmaken met een staafmixer, rietje erin en drinken maar.
Luuk vindt het leuk om uit de maatbeker te drinken, echt zo'n 0,8 liter-beker dus.
Het ziet er niet uit, soms haalt hij het rietje eruit en zet die maatbeker dan aan zijn mond.... net alsof zijn gezichtje erin verdwijnt, haha.
Ik ben blij dat hij dit zo lekker vindt, want soms heeft hij weinig zin in fruit en zo krijgt hij toch genoeg binnen.
Nu nog wat voor de groente verzinnen.
Hij heeft wel flink wat rauwe peen op, toen ik zei dat het peen-patatjes waren, die 'krak' zeggen als je hapt. Ik had ze als patatjes gesneden en smulde er zelf ook van.
Dus elke hap was lachen geblazen,omdat je inderdaad een krak hoorde.
reacties (0)