Echo was goed

Vandaag ben ik 12 weken en 6 dagen en ik heb mijn 2e echo gehad.
Dit keer was de echo best uitgebreid, hij heeft het kindje opgemeten: ongeveer 6,5 cm en de omtrek van het hoofdje en lengte van de dijbenen waren ook prima.

Ik heb verteld dat ik gevloeid heb en de laatste 2 maanden veel stress en verdriet heb gehad door 2 mensen die zijn overleden. Ik zei dat ik me zorgen maakte omdat ik weleens gehoord heb dat kindjes minder snel groeien bij veel stress bij de moeder. Maar dat is vooral in de laatste maanden van de zwangerschap en vooral bij continue stress op werk enzo. En hij stelde me gerust dat de echo er niet beter uit had kunnen zien.
En nu kon ik lekker genieten.... en dat ga ik zeker proberen....doen!!!!
Ik heb een hele strook met printjes van de echo gekregen, ik zal de mooiste binnenkort inscannen, dan kunnen jullie ook meegenieten!

Fijn weekeinde verder!

418 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Trotse mama van Billy en Fajah

    Geweldig, dat t goed was allemaal. Goed van je, dat je het hebt besproken met je VK.
    Hoef je, je daar geen zorgen over te maken. Jeetje je zit gewoon alweer in trimester 2. Super!!!
    loop je nu bij een VK of moet je in t ziekenhuis ivm andere bevallign?
    Liefs, Barbara

  • Mother-LLove

    Wat fijn dat het er zo goed uit ziet en dat je gerust gesteld bent!

  • paula31

    wat fijn meid dat alles goed was...geniet van ej zwngerschap xx paula

  • moeder1978

    geniet van je zwangerschap........ en fijn dat je een mooie echo had

  • iMama

    wat fijn, lekker van genieten!!!!

  • mamavaniris

    wat gaat het snel alweer de 12 weken voorbij.

    xxxingrid en iris

  • ikbenmoedergeworden

    Jeeeeee de 12 weken grens voorbij en goed bericht over je kleintje, nu is de tijd van genieten en voorbereiden aangebroken!

  • wish..

    Wat fijn om te horen, je heb wel veel voor je kiezen gehad de laatste tijd pfff hopelijk verloopt de rest van de zwangerschap wat relaxer..
    xx

  • mama drizzel

    wat fijn!!! en ook echt doen nu he?!?!?!

  • bois

    super meis! enne echt doen!!!!!! he!!!!!
    xxx

  • mamavankanjer

    Super! Ben benieuwd naar de echo! :)