Sinds een week zijn we bezig met de slaapkamer voor onze tweeling-boys.
Ik mag wel zeggen dat het nu wel opschiet! De grote klussen zijn gedaan. Op mijn profiel vind je de foto's in 'Babykamers'. De stijl matcht de kamer van onze zoon. Komende week ronden we het klussen af. Dan kan de kamer schoon en kunnen de meubeltjes erin!!! Kan nu al niet wachten. Ben zo benieuwd naar het eindresultaat. <3
Ik ben nu 27 weken zwanger, het gaat ongelofelijk hard! Twintig december is mijn laatste werkdag. Ik ga met de twins zes weken voor de bevalling stoppen. Uitgaande van een zwangerschap van 39-40 weken. Als we dat gaan volhouden ;) Mijn buik is geprompoveerd van basketbal naar kleine skippybal.

Ik merk nu wel dat het lichamelijk zwaarder wordt. De tweeling groeit nog steeds als een eenling, ieder. Nu elk een kilo en ruim 33 cm. Ik verneem vooral mijn banden. Zeker bij hoesten, niezen of een onverwachte beweging. Mijn werkdagen zijn lang (9uur p/d) exclusief 2,5 uur reistijd. Er ligt nu wel de overweging om dit de laatste 4 weken terug te brengen naar 7 uur per dag werken of zelfs 6. Komende week maar eens in gesprek met onze Arbo-arts over de mogelijkheden.
Nou meiden, jullie zijn weer bij. Tot gauw!
reacties (0)