Mijn kleine afleider


Terwijl mama probeert te leren voor haar examen van morgen, heeft die kleine daar heel andere ideeen over. Vrolijk wiebelt hij/zij van links naar rechts en steekt af een toe een voet of een elleboog uit, waardoor mama soms een meter van haar stoel omhoog komt, van schrik.

Na drie uur blokken leg ik mijn werk even aan de kant en neem plaats om de bank om te spelen met mijn kleine afleider. Met zijn/haar komst over 4 weekjes is het al moeilijk genoeg om me te concentreren. Mijn gedachten dwalen regelmatig af naar die kleine dingetjes: zit alles in het vluchtkoffertje, waar koop ik leuke voedingsshirts en heb ik genoeg ondergoed / voedingsbh's? Wat moet ik absoluut niet vergeten? Spullen halen bij de thuiszorg: klossen, ruggensteun, matrasbeschermer, . . .

We hebben nu een uurtje gepauzeerd, dus moeten we ons maar even weer zetten tot die laatste verplichting voor ik aan mijn verlof kan beginnen: het halen van mijn examen morgen. Dan mag mama woe t/m vrijdag nog werken en dan zitten de plichtplegingen erop!!!

Love, J

420 x gelezen, 0

reacties (0)