15 weken zwanger, vaderdag en update L

Hallo allemaal,
Gister waren we alweer 15 weken zwanger, ik heb het idee dat de tijd nu zoveel sneller gaat als bij L! We genieten volop van ons mannetje en van de zwangerschap en soms voel ik al plopjes/vlinders in me buik, dat is weer zo bijzonder! Sinds deze week ben ik ook niet meer zo moe als de afgelopen 3 a 4 weken, ik kon de hele dag slapen maar nu weer vol energie en flink aan de poets in huis.

Afgelopen zondag was het vaderdag en ik had geen flauw idee wat ik me vriend moest geven, hij wou niks zei die maar dat vond ik ook zo lullig. Dus maar even op internet gaan neuzen en uiteindelijk iets heel gaafs tegengekomen. Hij krijgt van ons een ritje van 30 minuten in een Ferrari! Hij mag zelf rijden, met een instructeur ernaast en waarschijnlijk gaat dit in Augustus gebeuren. Ondanks dat hij niks wou hebben was hij hier wel heeeeeel blij mee hihihi!

Met L gaat het als een speer, ik zag vanmorgen dat er aan allebei de kanten naast zijn twee ondertandjes weer tandjes aan komen! Misschien verklaart dit het slechte slapen en drinken van de afgelopen week. Ik hoop voor mn mannetje dat ze snel door zijn! Ook kan hij sinds vorige week een nieuw woordje zeggen: eten. Hij word zo snel groot en geeft constant kusjes op me buik, zo schattig!

Oja, dan nog even over mij.. Ik heb gesolliciteerd bij de thuiszorg voor in de avonden en gisteravond mocht ik een ronde meelopen met iemand. Het beviel me erg goed, en morgen heb ik het sollicitatie gesprek. Duimen jullie allemaal voor me meiden? Als ik aangenomen word kunnen we het huisje kopen wat we zo graag willen!!!

Liefs Mama van L

432 x gelezen, 0

reacties (0)


  • miiepj-aapie

    Wat fijn dat t goed gaat en super leuk kado! Mijn vriend is ook super blij met zijn kado haha en die wou ook niets
    Wij duimen ook! Xxx

  • josah

    Ik zal voor je duimen!

  • Simeloontje

    wat gaat het allemaal goed! Leuk hoor!
    Heerlijk!

    Succes morgen en ik ga voor je duimen!

  • A.talina

    succes met je sollicitatie! wat ga je precies doen bij de thuiszorg?

  • marijke92

    Fijn dat alles zo goed gaat! Succes morgen op je sollicitatiegesprek xxxxx