Hallo allemaal, Vandaag heb ik het voor het eerst weer aangedurft om me spijkerbroeken te passen, en raad is? Ik kon hem aan, kreeg hem over me kont en zelfs de knoop kon dicht! Het zit nog niet zoals voor de zwangerschap, maar op het feit dat ik hem dicht kreeg, ben ik al best trots! Ik weeg nog maar 66,5 kilo en dat wil zeggen dat ik nog 3,5 kilo boven het gewicht zit van voor de zwangerschap. De kilos vliegen er echt af! Aankomende Zondag word mijn moeder 50, haar eerste verjaardag als oma! We hebben natuurlijk een groot feest georganiseerd, maar daar zeg ik verder niks over omdat ze meeleest hahaha!
goed zo mama! Lekker is dat he? Hier werd de spijkerbroek ook weer na 1,5 week aangetrokken.Mag je trots op wezen en over niet al te lange tijd zit die gewoon weer perfect!
hahahahah stiekem feestjes organiseren. leuk hoor!!! eerste oma verjaardag :) Mijn moeder is 55 en als ik oma zeg voelt ze zich 80 hahaha dus doe ik het lekker vaak! Goed dat je broek past, niet uitrekken he :) die 3,5 kilo ben je ook zo kwijt! Hoe gaat t met die kleine vd rest??? xxx
haha netjes:) ik heb het laatst ook weer aangedurfd... wel wat strak nog maar het paste! en wat nieuwe broeken gekocht.. zwangerschapsbroeken zitten wel lekker maar na de zwangerschap ben je er wel goed zat vam!
reacties (0)