Week 21

Hallo allemaal,
Vandaag ben ik precies 21 weken zwanger van onze kleine man, we zijn al over de helft jeej! Vandaag komt de schilder even in ons huisje kijken wat er allemaal moet gebeuren en we gaan de kozijnen in de grondverf zetten vandaag. Ook het plafond van de badkamer word vandaag gedaan, en dan word volgende week ALLES geschilderd. Onze slaapkamer, de babykamer, de woonkamer en de keuken. Dat kan dan lekker de rest van de week drogen, kunnen wij ondertussen nog wat spulletjes kopen voor de badkamer en de babykamer. Dan hoop ik dat we over 2 weken ook het behang van de woonkamer en babykamer erop hebben zitten en dan kunnen de meubels en de keuken komen!
We leven er echt naar toe om erin te trekken, en het begint steeds meer als ons eigen huisje te voelen!
Liefs TeenMom18

424 x gelezen, 0

reacties (0)


  • 2boyss

    veeel plezier met je huisje opknappen.. :)

  • **Mama-van-Damian**

    Leuk hoor. Duurt allemaal niet lang meer zo te horen. Nog even en jullie kunnen lekker genieten in jullie nieuwe huisje.

  • Pregnant2019

    Echt leuk.
    Voor je het weet is het zover!! Xx liefs

  • Legacy2009

    leuk he ! voor dat je het weet wonen jullie er. xxx

  • lovemy8kids

    lekker hoor meis je eigen huissie, toen ik van me oudste bevallen was was ik 20 en woonde bij me schoonouders in huis, zooooo werd gek daar hahaha was zo blij dat we een half jaar later een eigen flatje hadden, kwam helemaal tot rust, geniet lekker van je zwangerschap, dikke kus

  • my,princess,and,me

    lekker he om je eigen huisje in te richten wordt vast hartstikke mooi!