Update

Goedenavond allemaal


Even een update over hoe het er hier nu voor staat. Ondertussen heb ik nieuwe medicijnen erbij gekregen; primperan in zetpil, en dit dan in combinatie met de emesafene zetpil die ik al had. Dinsdagmiddag gekregen en toen leken ze te helpen, maar gister was het helemaal prut. Toen is ook mn zus geweest om mn dochter te vermaken zodat ik slapen kon. Vandaag heb ik een betere dag, heb mn dochter heen en weer gebracht naar de PSZ (wel met de auto) en ben vanmiddag even wat wezen drinken bij mijn ouders, en straks komt er eventjes een vriendin op bezoek. Heb tegen haar wel gezegt dat ik echt vroeg naar bed wil omdat ik denk dat ik straks wel in ga kakken. Maar goed al met al ben ikzelf super blij dat het nu lijkt te werken! Verder kan ik mn buik echt niet meer verborgen houden, t steekt echt al een end uit (oke ik ben niet de magerste maar toch dit is echt een zwangerbuikje en geen vetbuikje) Dit weekend hoef ik gelukkig nog niet te werken, nog even rustig aan doen en hopen dat ik er volgende week weer helemaal tegenaan kan gaan! Oja, ik dacht vandaag zelfs even de kindjes te voelen, teminste ik had ineens een 'pok' in mn buik, en dit leken niet op mn darmen.. of zou ik t me verbeelden?! ik weet t niet.. schijnt dat je je 2e kindje sneller voelt, en aangezien ik dr 2 in mn buik heb zou t helemaal vroeg te voelen zijn. We wachten rustig af. Dinsdag moet ik weer na de gyn toe, ben benieuwd hoe de twins het doen!
oja k had nog een vraagje voor jullie; heeft iemand een idee of er ook een tweeling-9maanden dagboek bestaat? op internet kan ik dr niets over vinden. Anders ga ik dr gewoon 2x een 9maanden dagboek aanschaffen, dat vind ik leuker voor hen later dat ze beiden hun eigen boek hebben. Goed genoeg getypt voor vandaag, hopelijk genieten jullie van het lekkere week &gaat alles bij jullie goed!


Liefs M.


376 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mams2012

    Kijk dat is alweer een beetje positiever met je gezondheid! Super fijn! Geniet ervan en lekker optijd je dutje doen. Hier is mijn buik ook te voorschijn aan het komen. Ik dacht dat het niet kon maar blijkt van wel. Fijne avond!!

  • septemberkindjes

    Lastig die misselijkheid. Hopelijk knap je snel op!

  • anoukiiejh

    Gelukkig dat je je vandaag beter voelt.. het klinkt makkelijk maar je moet t dag voor dag bekijken!!
    Niet meer doen dan je niet aan kunt .. over die dagboekjes lijkt muj idd leuker om aparte zodat ze die als ze groot zijn zelf ieder eentje heeft om mee te nemen