Ff schrikken

Hallo Meiden..

Hier weer ff een blogje van my... Ik heb maandag even de verloskundige gebeld en ik heb 16 oktober me eerste controle en jaja by mijn praktijk doen ze zelf echo's en die dag is er al iemand voor een echo, die maakt ze zelf.. echt geweldig, dus heb dan precies met 8 weken me 1e echo..

Alleen vanochtend ging k naar de wc en had wat roze / bruine afscheiding, niet in me broekje maar wel als ik het afveegte na het plassen. smiddags nog een beetje gehad, en daarna is het gestopt.. en net had ik wel heel donkerbruin in me broekje beetje zitten, en echt wat oude korrels (bloed).. zal dit echt het laatste beetje zijn?

k heb de verloskundige gebeld en die zegt dat het kwaad kan, maar dat het meestal gewoon het laatste beetje is, en pas als ik echt helder rood bloed meerdere keren verlies wel nog moet bellen.

Ik ben voor de rest enorm misselijk en moe.. vandaag ook hoofdpijn(stressdag op t werk).. ga lekker het weekend relaxen.. as babykamer beetje opruimen, wat weg kan en wat moet blijven maar in dozen moet enz..

& Even een vraagje... weet iemand misschien hoelang het zwangerschapsverlof in 2009 zal zijn??

Ik hoor dat erg graag,

groetjes Talitha

436 x gelezen, 0

reacties (0)


  • suusie

    hey meis

    ja kan me voor stellen dat je schrikt maar er is gelukkig niets in 2009 ben ik ook met zwanger schaps verlof en dan is het voor mij 4 weken er voor en 12 er na dus gewoon in totaal 4 maanden zwangerschaps verlof en wil je het cker weten kan je dat ook bij je vk na vragen. ik ga in februari al met zwangerschaps verlof en 12 maart ben ik uit gerekkend en ik ga volgende week de defenitieve datum afspreken dan hoor je het wel hoe lang je precies krijgt kussie suusie

  • Mama Karien

    Hey Talitha,

    Dat was zeker even schrikken, kan ik me indenken.
    Zou er niet van uit gaan dat er wat mis is. Net zoals de verloskundige al zei, pas als je bloed verlies.
    Gewoon rustig aan doen.
    Liefs lynn