Kut kut en nog eens klote.. moet een kijkoperatie

jah hoor .. ben vandaag geweest.. en hebben ze de hele week alleen maar gekeken met bloedprikken op progestron en niet op hcg

dus vandaag daar en geen uitslag dus over of ik zwanger ben. maar jerry zn zaad was wel goed. dus jah wat nu..

een KIJKOPERATIE! shit.. dus dat betekend onder algehele NARCOSE en daar ben ik zooo bang voor ... :(

pfff.. en dan krijg je alle risico's te horen. Echt erg.. maybe trek ik er wel te zwaar aan maar leuk is anders..

ze gaan met een camera via de navel naar binnen.. en dan worden er nog 2 kleine sneetjes gemaakt aan de zijkanten net boven je schaamstreek. fijn ...

wordt een dagopname en als de operatie laat word uitgevoerd dan moet ik ook nog een nacht blijven.

shit meer stress ... waar laat ik maura... waar laat ik de hond... hoe kom ik in het ziekenhuis... heb geen auto .. en mag niet deelnemen aan het verkeer..

en dan nog jerry die wil er graag bij zijn .. maar... hij heeft zn inburgering en daar moet die verplicht zijn ... oww shit

en ik zit er echt helemaal doorheen voel me kut....

een kindje krijgen/maken.. moet leuk zijn en dan dit...

en ik heb oook nog een verhoogde kans op verklevingen .. want... ik heb een keizersnede gehad en een chlamydia.. een stille.. dus wie weet hoe lang die er zat.... en door mijn klachten met me menstruatie.. de pijnen enzo .. denkt ze dat de kans nog best wel groot kan zijn...en is dus nu voor de eerste keer het woord

IVF

gevallen ... als ik dus verklevingen heb ... jah dan wordt het dat... gvd!!

kijk beter dat er dan nog een oplossing is jaah klopt... maar ik wil het zo graag gewoon ... waarom kon het met maura wel en nu niet ??

ik zit er echt doorheen .. een kindje krijgen hoort leuk te zijn ... en normaal gewoon spontaan te gebeuren.. ook al moet je soms langer wachten ..

en ik weet ook heus wel dat ik niet de enige ben die hier mee kampt en dat er meerdere zijn die dit moeten ..

maar voor het eerst in deze hele periode.. zit ik er helemaal doorheen kan alleen maar huilen ..

dus op naar 23 september ... en op 17 september heb ik een afspraak met de anesthesist.. of hoe je het ook schrijft...

476 x gelezen, 0

reacties (0)


  • athiinaa

    heel veel sterkte !! pfff echt heel kut voor je hoor :(
    en wel toevallig ik moet 23 sept ook weer naar de gyn, was eerst ook dat we op dezelfde dag moesten toch ?
    maar we hebben allebij dus geen leuk nieuws te horen gekregen :(
    vind het echt kut voor je hoor en pff snap het wel dat je bang bent voor die kijk operatie dat zou ik ook echt helemaal niks vinden hoor !!!
    xxx

  • veroon

    Sterke meisje!

  • antigirl86

    Ik vind zo fuckd up & klote voor je. Ik wil je veel sterkte & succes wensen. Alles komt goed meid! Xx

  • linda19091979

    Hey meis,

    Tis inderdaad klote! Ik zag ook ontzettend op tegen de narcose vandeweek en het is me 100% meegevallen. Ik ben het overigens niet eens met je opmerking dat een kindje krijgen spontaan hoort te gebeuren. Ik, en met mij nog vele anderen, zijn het voorbeeld dat het niet altijd spontaan kan gebeuren. Vorig jaar zat er trouwens ook een dame in de wachtkamer bij ons op de IVF-afdeling die de 1e ook spontaan gekregen had, maar waarbij het bij de 2e ook niet meer op de normale manier lukte. Tis dus helaas geen garantie dat het telkens zo lukt! (hopelijk pak je dit stukje niet verkeerd op...)
    Het is wel klote dat Jerry er niet bij kan zijn zeg! Net nu je hem zo hard nodig hebt! Maar...duurt die inburgering de hele dag?
    Ik had trouwens vandeweek ook een dagopname en ik werd als laatste geholpen. Mocht wel pas om half 9 naar huis, maar zo gauw je kunt laten ze je gaan hoor :-). Maar goed...ik snap dat je er tegenop ziet!
    In ieder geval heeeeel veel sterkte en huil het er maar even lekker uit! Misschien lucht het op! Ik denk aan je!

    xxx

  • jee

    Och meis wat een tegenvaller!
    het komt vast helemaal goed, ik zal voor je duimen.
    En voor de narcose.. als je aan iets moois denkt voor je in slaap valt valt het meestal reuze mee.
    Je kan het!