Woedend

pff... MANNEN!!

dames wat vinden jullie hiervan?

zoals jullie weten jerry werkt in rdam.

Nu was hij zaterdag (vorige week) vertrokken om naar rdam te gaan om te werken..(ok moet ik maar blij mee zijn .. is voor de vakantie)

En hij is dus gistere van rdam gekomen (zie vorige blog) en ook gistere weer weggegaan want hij moest nog iets afmaken en dan zou die zn geld krijgen. Geen probleem.. hij is dus gistere met zn neef eerst naar zn kamer gegaan.. en zou daarna naar rdam gaan.. zit ik gistere op msn.. zie ik nieuwe fotos van zn neef op hyves. dus ik vraag hem hey waar zijn die fotos gemaakt .. jah bij jerry.. ik zo huh..maar die muur was eerst rood.. was er vorige week zaterdag en toen was die muur rood en nu wit.. ik zo .. oow heeft die net dan zn muur alsnog geverfd? (dit wou die graag) nee zegt zn neef.. weet ik niet wanneer die dat gedaan heeft.. ik zo hmm ok .. ik zo maar jerry is nu tog bij jou.. jah die ligt hier te slapen we zitten in de trein.. ik zo ow ok.. ik zo maar hoe kan dat dan.. jerry was de hele week in rdam..

Dus ik begin te denken.. hmm is die dan zaterdag niet naar rdam gegaan en in zn kamer gebleven en die muur gedaan.. Dames die muur is geen probleem.. maar waarom het voor mij verborgen houden als die weet dat ik erg gesteld ben op de conditie van zn kamer aangezien er nog flink wat gedaan moet worden.. of is die dan eerder terug naar eindhoven gekomen.. zoals woensdag ofzo .. en dan gistere hier naar helmond gekomen.. en dan nog nota bene ook te laat komen op die afspraak.. neeh die is niet logisch ik ken jerry zo harteloos is die niet.. hoe zit die vork nu in de steel..

dus ik begin tegen zn neef.. weet je ik hou er niet van als mensen dingen voor me verborgen houden of liegen.. hij zo jaah maar begin er maar niet over tegen jerry.. dalijk krijgen jullie ruzie.. en dan ben je hem dalijk kwijt..

ik zo huh .. maar dacht laat het maar.. ik kom er wel achter.. ik zo jaah je hebt gelijk (doe lekker tog wat ik zelf wil heb je niks over te zeggen snotneus)

dus ik heel de nacht vaag geslapen .. allerlei senarios kwamen naar boven.. goed ik net maar de stoute schoenen aangetrokken.. ik jerry een sms gestuurd of die me wou bellen.. nou hij belde meteen.. ik zo en hoe is het daar in rdam? jah ik denk niet dat ik vandaag de barbeque ga halen maar ik kom vanavond wel.. ik ow ok .. goed.. ik zo .. ik wist niet dat je je muur wit had geverfd.. hij zo jah dat heb ik van de week gedaan .. ik zo wanneer dan .. jah ik ben 2 dagen van rdam terug gekomen en heb me kamer geverfd.. ik zo ow ok .. ik zo jah ik zag het op de fotos van je neef.. hij zo idioot dat die is had hem verteld dat die die fotos er nog niet op moest zetten want ik wou het je zelf laten zien.. ik zo jah maar waarom heb je me niet verteld dat je in eindhoven was.. dan had ik kunnen komen kijken .. hij zo nee ik wou het je laten zien wanneer het klaar was.. ik zo jah maar je verteld me hoe je de hele week in rdam bezig bent geweest en het niet hebt kunnen afkrijgen want dit en dat.. maar eindhoven kwam er niet in voor.. is dat niet liegen tegen mij ... hj zo jah maar als ik het gezegd had dan had je me willen zien .. en dan weet je zelf was er niks gekomen van verven.. nu heb ik het snel kunnen doen in 1 dag heb er een nacht geslapen en ben naar rdam terug gegaan..

Jah ok dames heeft die gelijk in .. ik zou hem dan willen zien enz... maar waar ik nu echt boos om ben...

DIE NEEF... hij zegt tegen mij dat ik niks moet zeggen tegen jerry WANT . dalijk krijgen we ruzie.. DAMN wat ben jij toch bezorgt.. niet omdat hij en ik ruzie krijgen.. maar omdat jij dondersgoed weet dat je die fotos er nog niet op mocht zetten vanwege mij.. omdat het ook een verrassing was.. jerry vroeg me namelijk gistere toen we naar het station liepen of ik mee wou naar eindhoven naar zijn kamer.. ik zo waarom? ik zo klinkt dat logisch dan moet ik mee.. en dan later weer alleen terug.. is alleen geld en tijdverspilling.. want je gaat daarna tog naar rdam (wou wel mee.. maar wou m ff ook straffen vanwege te laat komen op de afspraak). of heb je iets nieuws in je kamer dan om te zien (was sarcastisch bedoeld) toen zei die nog jah.. ik zo wat dan .. hij zo nee je hebt gelijk... dus ja heb het gelaten..

maar ik weet genoeg nu van neef lief.. hij gaat de fout in en ik moet me bek houden en jerry loopt ermee weg.. ik voel me kut.. en jerry en hij zijn schuldloos.. jah dus echt niet he ... maar ga niks tegen die neef zeggen .. heb net alleen op msn gezegd ... jij bent echt slim .. had ik niet van je verwacht ;) .. krijg ik terug .. hoe dan? ik zo.. helemaal niks jongen ... hij komt er wel achter... ik weet genoeg.. zo zie je maar weer mensen .... geen ene fuck is te vertrouwen .. al denk je dat je mensen kent.. of dat je veel voor ze betekend ( heb het over neef) ZE ZIJN UITEINDELIJK NIKS MAAR DAN OOK NIKS WAARD... maar ik moet dan straks wel als jerry met neef komt vriendelijk doen .... echt niet dus he ..

en het leukste was nog aan het hele verhaal... NEEF WAS OOK DAAR OM TE SCHILDEREN>> DUS WTF LIEG JE TEGEN MIJ OM JE EIGEN LEUGEN TE VERDOEZELEN>>> zeggen tegen mij ik weet niet wanneer die dat gedaan heeft.. en niks zeggen tegen jerry want... sukkel je mocht die fotos niet plaatsten omdat het een verrassing was ... al ben ik ook wel een beetje boos op jerry maar hij heeft wel gelijk.. anders had ik al zn tijd ingepikt door daar te zijn .. aangezien jerry tog niet van me af kan blijven hihi

sorry voor die lange blog.. maar ben echt pissed... moet ook echt moeite doen om zn neef niet wat aan te doen.. denk dat als die hier is dat ik niet eens eten voor m kook ...ik zal nu echt voortaan een houding tegen m hebben en m voor geen flikker meer vertrouwen...

409 x gelezen, 0

reacties (0)



  • linda19091979

    Hey meis,

    Ik sluit me aan bij Mama-Van-A! Het lijkt inderdaad of die neef aan het stoken is... Maar het is sowieso niet leuk dat Jerry daar ook over gelogen heeft... Het kan wel zo zijn dat jij hem dan had willen zien, maar ik neem aan dat je er ook wel begrip voor had gehad als hij gezegd had dat hij zijn kamer wilde gaan schilderen? Uiteindelijk duurt eerlijkheid het langst... Ik weet echt niet goed wat ik van het gedrag van zijn neef moet denken, maar ik zou er ook vanalles achter gaan zoeken... Heel veel sterkte ermee!

    xxx