Cerclage plaatsen

Hoi lieve bb-tjes,

Afgelopen maandag zijn we weer in het ziekenhuis geweest voor een termijn echo en voor het gesprek met de arts over het plaatsen van de cerclage! De echo was super goed!!! Ik ben 2 dagen teruggeplaatst en nu uitgerekend op 25 dec!! Een echt kerstkindje dus! Maar de grote kans bestaat dat de baby eerder geboren wordt omdat de cerclage met 37 wkn word verwijdert. In ieder geval, we zijn nu 10,3 wkn zwanger en ik voel me echt super goed!

De cerclage word geplaatst in week 24. Ik ben dan 12 wkn zwanger en vanaf zw.schapsweek 16 moet ik weer proluton prikken. Maar we hebben het er allemaal voor over.

Ik houd jullie op de hoogte!!

Veel liefs christa en frummel.

376 x gelezen, 0

reacties (0)


  • cristalmoontje

    Heel veel succes met het plaatsen van de cerclage en probeer zoveel mogelijk te genieten van het wondertje dat in je buik groeit :o) liefs Kathleen

  • mvo

    Haaai!
    ik weet nog bij je zw-schap van Keano dat je het allemaal super spannend en eng vond.. Hoe sta je er nu tegenover? Voel je je beter en kun je meer genieten of is het nog steeds even spannend?
    Ik vind het geweldig om te lezen dat je je super goed voelt!!! Geniet ervan...
    groetjes, Marjolein