Korte update

Inmiddels ben ik nog steeds in het WKZ en is er niet zoveel verandert. Nog steesd 1 cm ontsluiting, met weeen-activiteit die verder niet veel klaarspelen. Erg vermoeiend als je het mij vraagt. Gisteravond had ik elke 3 a 4 minuten enorme harde en pijnlijke buiken. Die ik echt moest wegpuffen, maar helaas waren die niet heftig genoeg om te kunnen ontsluiten. De cerclage zit er nog en zolang ik geen bloed en/of vruchtwater verlies laten ze die ook nog zitten. We moeten dus nog even geduld hebben........En eerlijk is eerlijk.......ookal is mama het zwangeren een beetje beu, elke dag dat ons mannetje nog binnen zit is er weer 1. Hij weet het in ieder geval spannend te maken voor iedereen hihi.

Als de activiteit blijft zoals hij nu is mag ik straks gewoon naar huis, maar ja laten we eerst het gesprek met de gyn maar even afwachten.......want ik heb het vermoeden dat ik nog niet wegben hier hahaha.

Keep you all posted vanuit een saai ziekenhuisbed!!!

Veel liefs Christa, Kasper en de baby

358 x gelezen, 0

reacties (0)


  • sonneponnetje

    Sterkte de komende dagen en hopelijk blijft de kleine man nog even bij mama zitten. Is wel zo fijn om je kraamtijd lekker thuis met z'n 3tjes te hebben he.
    Liefs son

  • lijntje84

    pff jeetje zeg, je zal wel moe zijn......
    hopelijk stopt de weeenactiviteit en kan je kleine nog efkes blijven zitten!!
    heel veel succes en sterkte!!!
    xxx marjolein