Controle echo en gynaecoloog

Vandaag op 14-09-2009 moesten we weer op controle in het WKZ voor een nieuwe echo en een nagesprek met de gynaecoloog:typing: .

Om 10:00 uur zaten we al helemaal klaar in de wachtkamer van de echoruimte. Dat terwijl de afspraak pas om 10:20 uur gepland stond.(hoezo geen geduld?):-p
Maar we werden 10 min eerder binnen geroepen dus het spieken naar de kleine kon beginnen:-) nou was de echografe mijn oude verloskundige!!!!:-) Echt super leuk!!Zij heeft mij begeleid toen ik zwanger was van Aylin:cloudnine:

De echo ging beginnen.......
Wat een plaatje!!!!!ons guppie was in vol ornaat in beeld en vreselijk beweeglijk!!!

En ze matste ons een beetje want ze ging zo'n beetje alles van de :baby: bekijken wat ze eigenlijk met een SEO(20 wkn Echo) bekijken hihi.

- De hersentjes waren goed zichtbaar en zagen en prima uit!
- Het ruggetje was mooi gesloten(dus geen open ruggetje)
- De niertjes werkten naar behoren!!
- Het :heartbounce: klopte mooi regelmatig en had zichtbaar 4 kamers!!
- 10 vingers, 10 teentjes

En Last but not Least!!!De geslachtsbepaling........Ik vroeg of ze misschien al kon zien wat voor geslacht ons kindje heeft en ze zei twijfelend, "ik kan het proberen".
Dus het apparaat richting de billen.

En jahoor........duidelijk was het geslacht in beeld......!!!!

WIJ KRIJGEN EEN PRACHTIGE ZOON en broertje voor Aylin!!!!!

En tot mijn grote opluchting is mijn baarmoederhals en baarmoedermond tot rust gekomen door de cerclage en heeft mijn baarmoederhals nu een lengte van 4,224 cm. Een normale lengte en dat betekend dat alles gaat zoals het hoort. De baarmoedermond was ook mooi gesloten. Dus mijn dag is weer helemaal goed!!!

28 september weer een controle en 12 Oktober de SEO!!We wachten het allemaal ff af.

Morgen zijn we 16 wkn zwanger!!!!

Veel liefs Christa

357 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Lexi81

    christa gefeliciteerd!
    Wat een fijn bericht!
    Liefs Patries

  • Lmba

    Hey meid,

    Wat een goed nieuws allemaal!! En ook een jongen geweldig!
    Dan kan je weer beetje rustig ademen of niet als je weet dat alles er goed uit ziet!

    groetjes

  • cristalmoontje

    Dat is echt super goed nieuws :o) Dus we verwachten allebei een jongetje :o) Leuk hé! Wel fijn dat ze jullie ventje al zo goed heeft nagekeken, stelt je toch wel weer gerust hé. Gelukkig is alles met de cerclage ook heel goed, ben blij dat te horen. Hier zit de cerclage ook heel goed, geen bloedverlies meer gehad, wij hebben zaterdag 19/09 onze 16 weken echo :o) kijk er al naar uit om ons ventje weer te zien... sinds een week kan ik hem al voelen... tis zo'n beweeglijk ventje... alleen spijtig dat de papa nog niet kan meegenieten, want het zijn maar kleine schopjes, dus nu is het voorrecht om hem te voelen nog enkel voor mezelf :o) maar binnen een paar weekjes, zal ons schoppertje ook wel door de papa waar te nemen zijn :o) kijk hier zo naar uit! Heel veel liefs, en geniet nog van je zwangerschap :o) Waar ik wel wat last van heb de laatste tijd, is dat ik snel flauwval als ik te lang moet blijven rechtstaan... och ja, het hoort er allemaal bij zeker hé. Liefs kathleen