Hoera mag starten

heyyy iedereeen

de vrouw van moeders voor moeders is net geweest en ik had echt 2 vette dikke strepen dus die vrouw was helemaal verbaast ze zegt zo jij hebt wat hormonen hahaha ik meteen goed he !!!!

ik helemaal blij ik mag starten op 12 febr erg spannend maar voor een goed doel.

dit weekeind lekker een weekeind naar me bijna zusje in duitsland ff genieten jammer dat het weer 5 uur rijden is heen en 5 uur terug nou ik ga op vrijdag en kom op zondag terug dus zal niet online zijn vanaf vrijdag hahaha

maar morgen laat ik zeker weten hoe de echo is gegaan hier de foto van de moeders voor moeders test

ook wil ik vragen of iedereen die net zwanger is er evt aan mee willen doen zelf heb ik nl pregnyl gebruikt dat word gemaakt van deze urine van zwangere vrouwen en je hebt echt heel veel nodig je kunt je aanmelden tot 11 weken zwangerschap

xxxxjes athalie

466 x gelezen, 0

reacties (0)


  • TaraW

    ja zou wel mooi zijn als veel mensen hieraan mee doen,helaas mocht ik niet meer meedoen omdat ik een bloedtransfusie heb gehad na de bevalling van Madelief (ik had toen meer dan 2 liter bloed verloren) en dan mag het niet.
    fijn weekend,xxx

  • daantje en davy

    Zo een vette streep.
    Gefeliciteerd.
    En ik hoop ook dat er veel mensen meedoen.
    Brigitte.

  • vrouwtjetheelepel

    Prachtig!! Veel plezier dit weekend :-)