ik ging pas aankomen na week 18 ben tm week 30 5 kilo aangekomen.
heb/had maatje 34/36
He meis,
Bij Brynn ben ik mar 6 kilo aangekomen en bij Tess (de eerste) 30 kilo. Ik pas nu alweer in min oude kleren en Brynn was pas 18 dagen oud. Dus inderdaad wat er niet bij komt hoeft er ook niet af!!! :-) En geloof me dat is fijn. Bij Tess heeft het wel even geduurd hoor hahaha!!!
Lfs Nealy
hier ook nog steeds aan het afvallen en niks aangekomen
Geen zorgen om maken hoor. Zolang je goed eet!
Ik ben nu 26 weken & 3 dagen en zit nu op 4.8 kg.
Toen ik 16 weken was was ik ook nog niks aangekomen
zelfs afgevallen. Ik eet ook weinig snoep en snacks dus ligt er misschien
ook wel aan hoe en vooral wat je eet.
Ik was tot 2 weken geleden 5 kilo aangekomen, en toen ik 16 weken was 3 kilo.
Geen zorgen maken hoor, wat er niet aan komt hoeft er straks ook niet af;-) en de verloskundige zal er vast wat van zeggen als het erg zou zijn.. Lekker genieten dus!
Ik heb 3 maanden stilgestaan in gewicht. Ben in totaal maar 14 kg in de hele zwangerschap aangekomen en toen hield ik ook nog enorm vocht vast..
Toen ik 20 weken was, was ik nog steeds aan het afvallen.. ik zat toen op -3kilo. na 22 weken ben ik pas gaan aankomen en boven mijn startgewicht gekomen. (met 20 weken had ik trouwens wel een platte buik).
toen ik 16 weken was, verloor ik in een week tijd 10 kg, nu ben ik 10 weken verder en ben ik 7kg aangekomen
20 weken en toen twee kilo.....komt echt wel hoor, ik eindigde op 15...
Ik was toen 3kg afgevallen, helemaal niet erg, vanaf nu zal er wel wat bij komen, maar niet iedereen komt veel aan! Wees maar blij, wat er niet aan komt, hoeft er ook niet vanaf meid!
reacties (0)