Update! 20weken

Zoo gelukkig is onze dame weer van de verkoudheid af! Ze had t wel even flink te pakken. Uiteindelijk toch Luuf gehaald, dat was ons wondermiddeltje;) beetje onder de voetjes voor t slapen gaan en sochtends na t opstaan. En meteen na 1dag zagen we al verbetering!!



8januari zijn we weer naar het CB geweest. Op controle en weer prikken halen. Onze kleine meid groeit lekker door, ze is inmiddels 64,5cm lang en 7280gram.



Trots op ons moppie! Ze doet t heel goed, speelt lekker met d'r speelgoed, wil alles zien en ontdekken en probeert constant om te rollen van rug naar buik. Dat lukt haar nog net niet,.. Maar ach, komt vanzelf. Van buik naar rug rollen doet ze wel. 



Eten en drinken doet ze ook goed! Haar 4flessen is ze nog steeds tevreden mee, daarnaast geven we rond een uur of 6 een groentehapje en die vind ze ook erg lekker! Brocolli, wortel, bloemkool en sperziebonen hebben we tot nu toe geprobeerd. Bloemkool is haar favoriet! Ze begint nu langzaam te snappen wat ze met die hapjes moet doen, en d'r mondje gaat nu ook steeds vaker enthousiast open. 



Ze lijkt helaas wel wat last van d'r mondje te hebben, er zijn nog geen tandjes te bekennen. Maar je merkt dat soms wanneer ze huilt, als je d'r tandvlees masseert ze rustig word. Ze stopt alles in d'r mondje en kauwt overal flink stevig op. Bijtringen en bijtspeeltjes die id koelkast kunnen is ze dan ook erg blij mee! 



411 x gelezen, 0

reacties (0)


  • birgit87

    Wat fijn dat het goed met haar gaat! Wel grappig dat elke baby zijn eigen voorkeur heeft, Job begint echt te huilen als hij bloemkool moet eten... vindt hij echt niet lekker. Broccoli, worteltjes en erwtjes gaan er allemaal wel goed in!

  • krullie29

    Oh wat fijn te lezen dat het zo goed met haar gaat! Blij kindje blije papa en mama! En wat groeit ze goed zeg hihi! Wat is Luuf eigenlijk als ik vragen mag? Tygo id bijna van zijn verkoudheid af maar t hoesten blijft en dat houdt hem wakker