In het kinderziekenhuis

Micah was al een paar daagjes ziek, kotsen en diarree, niet willen eten maar gelukkig wel aan de borst (die ik nog niet gestaakt heb).

De headnurse heeft elke dag 3x gebeld om te controleren hoe het nu ging, maar er kwam geen verbetering in. Dag 3 in de ochtend belde ze weer en vertelde ik dat Micah geen diarree meer had maar nog wel kotste. Omdat het al dag 3 was, wilde ze toch het zekere voor het onzekere dus werden we ontboden op de eerste hulp van het Kinderziekenhuis.

Bandjes om voor ouders en kind

Wegen

Nu wachten op wat komen gaat.

ORS ijsje

In zijn cown

Bij elke controle aan Micah zijn buik begon hij keihard te huilen dus besloot de dokter dat hij een xray moest krijgen om te zien of er iets was met zijn darmen.

Uit die xray kwam dat er een grote "ballon" in zijn darmen zat, om nog betere testresults te krijgen kreeg hij een echo/ultrasound maar daar kwam nikt uit.

Lekker bij papa liggen

Controle

Toen we terug waren in de kamer kwam er net een nurse controleren en verloor Micah ineens heel veel lucht in 1x, het was alsof er in een ballon werd geprikt zo hard en daarbij kwam er ook heel veel water uit, gelig water. Dat wordt nu nog onderzocht en de uitslag krijgen we over 2 dagen. Of het een schimmel is of gewoon bij de blokkage hoort.

We werden ontslagen en toen we naar buiten liepen hoorde we een heel hard geluid en kwam er net een helicopter aan met een kindje erin.

We waren rond 8 uur thuis en om 10 uur s'avonds (niks voor mij) lagen we te slapen.

Ik heb zelf ook nog een dagje buikgriep gehad dus was in het ziekenhuis zelf ook een zieke en heb bijna de hele tijd dat we er waren gelegen op het bed. Ook met mijn gestel gaat het nu gelukkig ietsjes beter.

Nou, ik hoop dat dit ziekenhuis bezoek de eerste en de laatste was in Micah zijn leven en dat hij lang en gezond mag leven.

Groetjes van ons.

566 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ellybelly

    Mijn gunst! wat heftig allemaal! Ik heb je andere blogs gezien, ben blij dat jullie er goed uit gekomen zijn!

  • Proudmommy-of-3

    heej heej,

    ik lees het nu pas,hoe gaat het met jullie kleine mooie mannetje en met je zelf.??
    hoop dat het allemaal goed gaat nu.

    xx

  • Faya2010

    Fijn dat hij die lucht verloren heeft en zich nu wat beter voelt. Ik hoop dat de uitslagen goed zijn.

  • MRDN

    Oohh lieverd heel veel beterschap hoe is het nou met hem??? Heb je de uitslagen al??
    Mn hart brak gewoon toen ik hem zo zag :(

  • sowelcome

    Nou ik hoop ook dat het beter met hem gaat? Wat is trouwens de vervolgprocedure voor Michah?
    En voor jou natuurlijk ook beterschap, lijkt me een zware dag te zijn geweest..

  • debstur

    ahhh beterschap.... als ik het verhaal zo lees lijkt het op wat roan had dat was het rota virus.

  • gizmoo

    En, is ie na zijn geknapte ballon weer helemaal opgeknapt?
    Het staat hem trouwens wel goed, die blauwe jas

  • Claudia1983

    Nou je was wel gelukkig in goede handen zeg! Wat top dat je dan 3 x per dag werd gebeld.
    Fijn dat alles weer goed is!! Ben jij nu ook weer beter??? xjess

  • huwelijkscadeau

    ach, wat een toestand allemaal. Enneh, normaal lijkt Micah altijd zo groot, maar in zijn jurk op het bed is het gewoon nog een heeeel klein mannetje hoor. Hij kijkt af en toe ook wel erg beroerd

  • marilin

    he sgat wat een mooie foto's van die kleine jongen..bikkeltje is het hoor..super dat er uiteindelijk tog alles uit kwam en jullie nu weer aan het opknappen zijn! Dikke kus voor jullie x

  • joys

    Och jeetje. Wat een pech zeg. Maar wat heerlijk dat ze Micah zo goed in de gaten hebben gehouden. Ik hoop dat ie lekker gezond mag blijven!

  • Dory

    Wat een ellende meid....wel fijn dat jullie goed geholpen zijn en wat een verschil is er toch tussen NL en Amerika mbt verpleegkundigen. De hele uitstraling door kleding bv is al zoveel beter daar.Heb 3 weken geleden ook zoiets gehad met Mikey. Hij heeft toen 2 dagen en 1 nacht in het ziekenhuis gelegen met infuus en neussonde. gelukkig hoefde dat bij Micah niet.

    Heel veel beterschap voor Micah en voor jou !

    X

  • femme-

    Jeetje, een arts of zuster die zelf 3 keer belt???? Wat een fijn en gerustellend gevoel moet dat geven! Wat is Micah toch een lekker poppetje he! Heel veel beterschap lieve Micah!

  • miss-i

    Wat zielig allemaal sech !! Is hij nu wat beter al?

  • my4kids

    oh inderdaad wat een goedoe zeg hoop echt dat hij zich beter voelt nu en dat het niks ernstig is hoop dat hij gauw weer de oude is en dat hij weer rondjes in het huis kruipt/rent want voor z`n kleine /ouders is het niks beterschap voor jullie beide liefs Michaq en joyce

  • JuNoMa

    Wat een gedoe allemaal lieverd! Hoe voelt Micah zich nu? Fijn dat jij je weer beter voelt, het maakt het wat makkelijker om voor je lieve kereltje te zorgen.

    Knuffels