Is dit mijn leven??

Is dit mijn leven???

Ik weet niet wat ik voel de laatste tijd. Misschien voel ik wel niet meer zoveel.

De liefde is ver te zoeken. Elke keer die standaard kusje van mijn man bij het weggaan, thuis komen en gaan slapen. Ze doen me niks meer. Het is ook meer een aanraking dan een echte kus. Soms probeer ik met een beetje plagen hem iets meer te prikkelen. Helaas komt daar alleen een reactie op van “hou eens op”. Nou jah dat werkt dus ook niet.

Mijn man is nogal pietje precies, alles moet schoon zijn en als ik een dag niet heb gepoetst loopt hij alleen maar te klagen. Maar goed volgens mij bestaat het leven uit meer dingen dan poetsen. Ik werk wisselen en ben soms dus veel vrij. Elke dag heb ik het gevoel dat ik me moet bewijzen tegenover hem. Boodschappen doen, poetsen, ons zoontje tevreden houden, zijn dingen regelen en dan komt er niet eens een dank je wel uit. Maanden leef ik nu al zo en ik heb er geen zin meer in. Maar weggaan zal ik nooit doen, want hij is de liefde van mijn leven en ik weet hoe hij ook kan zijn. Natuurlijk ligt het niet alleen aan hem, maar hij doet niks met het feit dat het niet meer leuk is tussen ons. Ook financieel is het soms de eindjes aan elkaar knopen. Dat zullen wel meer mensen hebben! Bij ons geeft het erg veel spanning, en dat maakt het er zeker niet gezelliger op.

Seks ook zo`n ding. Kan me niet heugen wanneer de laatste keer was. En de laatste aantal keren moest ik elke keer de aanzet geven! Niet altijd even leuk. Je wilt je als vrouw ook wel eens speciaal voelen toch!

Ik hem gisteravond gezegd dat ik die standaard kusjes niet meer hoef als er niet meer in zit. Ze beteken helemaal niks meer, het is meer een soort verplichting geworden voor mijn gevoel!

Soms wil ik wel eens terug naar de tijd toen we nog vrij leven hadden. Uiteraard wordt je leven anders als er een kindje is, maar dat het zo zou worden had ik nooit verwacht. En er spelen zeker ook nog meer dingen mee als het hebben van een kindje. We zijn dolbij met onze zoon, en ik kan hem ook niet meer missen. Maar moet het dan zo zijn dat ons leven altijd zo zal blijven??? Papa en mama hebben af en toe ook tijd nodig samen. En die hebben we helaas niet, althans we maken er geen gebruik van. Als ons zoontje uit logeren gaat, doet hij meestal andere dingen en ga ik de boodschappen maar doen en poetsen. S`avonds vallen we uitgeput op de bank en gaan we allebei op verschillende tijden naar bed. En de volgende dag is de kleine man er alweer! Deels onze eigen schuld, meestal probeer ik mijn man nog wel eens over te halen ook iets anders te doen, maar hij verdwijnt meestal in de schuur, net als op de zaterdagen dat hij thuis is.

Laatst een tijdje bij huis gezeten met de rug. Kon alleen nog kleine stukjes lopen en liggen. Met ons zoontje kon ik dus ook niks en boodschappen halen zat er zeker niet in. Er werd dus meer van mijn man verwacht. Helaas ging dat niet altijd gemakkelijk. Tijdje medicijnen gehad waarmee ik geen auto mocht rijden. Helaas was de winkel ook te ver weg om lopend te gaan, en er moesten grote boodschappen worden gedaan. Mijn man wou die zaterdag de schuur in, maar ik heb bij hem aangegeven dat we die dag ook nog boodschappen moesten halen. Vraagt hij me doodleuk of hij mee moet!! Ja duh ik mag niet rijden. Grrrr zulke momenten kan ik zo kwaad worden. Hij wou niet alleen dus ben ik maar meegegaan met alle pijn ed. Het was een zware klus en lopen ging met heel veel pijn. Zelf thuis de boodschappen, opgeruimd hij was al verdwenen de schuur in. Was zo verdrietig dat ik met ons zoontje heb gegeten en gewoon naar bed ben gegaan. Kind in bed mama ook rusten. Gesloopt was ik. Heb uren geslapen die middag. Later die middag woorden over het feit dat ik hem wel even had kunnen roepen toen ik met ons zoontje ging eten. Pfff dacht het niet. Waarom zou ik die moeite doen, als ik hem wat vraag komt er alleen maar geklaag uit zijn mond en dan zou ik dingen voor hem moeten doen. Ja, Daaaagg dacht het niet. Hij is groot genoeg om zijn eigen brood te smeren. Ik moet groot genoeg zijn voor ons zoontje, mezelf, mijn werk en het huishouden en alles er omheen. Dat vind ik genoeg. Zolang er geen greintje gevoel van medeleven en behulpzaamheid uit komt, zal hij zichzelf moeten redden.

IK weet dat daardoor onze relatie niet beter wordt, maar wat moet ik dan. Ik ben uitgeput en altijd moe. Wordt er soms chagrijnig van en dat vind ik logisch ook. Loop altijd op mijn tenen als hij thuis is en laat hem dus maar zoveel mogelijk met rust.

Op dit moment vind ik het leven geen reet meer aan. En wordt nog meer verdrietig als ik me bedenk hoe de toekomst eruit kan komen te zien.

Helaas zal de tijd het me leren!

Sorry dames maar moest even van me afschrijven!!

422 x gelezen, 0

reacties (0)


  • k.abouter

    Wat rot dat je je zo voelt op dit moment. Ik hoop dat je er met hem over kan gaan praten en wat Zoe1980 ook al zegt, probeer het bij je eigen gevoelens te houden en niet teveel bij hem neer te leggen want dan krijg je vaak alleen maar verwijdering en dat is nou juist niet wat je wilt. Succes ermee en bedenk dat elke relatie zijn dips heeft en dat je er uit kan komen als je dat alletwee wilt! Liefs Marieke

  • zoe1980

    Lieverd, dit klinkt niet goed.. Niks in het leven mag vanzelfsprekend zijn!! Het klinkt alsof jullie langs elkaar heen leven en de één kan daar beter mee overweg (je man) dan jij. Wat iedereen al eerder schreef: PRAAT! En probeer niet meteen met verwijten te komen, want dan zal het gesprek snel eindigen, ben ik bang. Stel je kwetsbaar op, zeg wat je voelt en wat je van hem verwacht.
    Mijn man en ik zijn 11 jaar samen en soms leven we compleet langs elkaar heen. Ik weet inmiddels wel dat je echt aan een relatie moet werken en dat geldt voor allebei! Succes meid, komt echt goed. Knuffel!

  • Mama van Tijn en Bram

    Hoi lieffie wat naar zeg dat je je zo voelt! Je moet echt met 'm hierover gaan praten hoor! Ik kom heel snel jou kant op (of jij naar mij) en dan praten we erover!! Lieffie het komt goed...ik denk ook wel eens is dit alles? xxx

  • IreBri

    PRATEN!!! Ik denk dat dat de enig optie is ook al zal het moelijk zijn! SUCCES! Ik duim hier vanuit Italië.

  • liesbeth83

    Wat Sjurtjuh zegt.. Laat deze blog aan hem lezen. Hij is echt prachtig opgesteld en uitgeschreven. Je vertelt mooi hoe je je voelt en je doet dat zonder hem grofweg aan te vallen. Misschien beseft hij niet dat jij het zo aanvoelt. En wie weet speelt hij dan ook open kaart met zijn gevoelens.

    Succes alvast.

  • Snoezel80

    Ik denk dat je vriend er eigenlijk hetzlefde over denkt als dat jij doet, maar het op een andere manier uit. Ik denk dat erover praten met een therapeurt wel eens zou kunnen helpen, die laat je misschien op een andere manier naar dingen kijken... En ik zou je blog laten lezen aan je vriend, dan komt het misschien beter aan? Heel veel succes, dit is niet leuk...

  • Gmom

    laat deze blog lezen aan je man.......sleur is vervelend...maar somsmoet er wel wat gebeuren voordat mannen dat inzien, ik heb dit ook gehad, ben toen weg gegaan...en ik weet wel dat je nu ws denkt dat doe ik toch nie, dat dacht ik ook, maar als je het niet doet beseft je man ook niet dat het helemaal nie zo gewoon is wat je doet...sterkte