Foute boel!!

Dat was even schrikken.... Na een paar heerlijke dagen in Sevilla kwamen we de nacht van za op zo uitgerust thuis. Zondagochtend  konden we allebei niet wachten om onze kleine man op te halen bij zijn opa en oma. Lekkere middag samen gehad en zo vroeg naar bed, want ma weer een drukke dag.

Dat liep anders... Om en uur of 12 werd ik wakker omdat ik naar de wc moest. Voelde letterlijk nattigheid en zag ook wat druppels bloed. Eenmaal op het toilet verloor ik nog meer vocht. Niet goed, dacht ik. Snel naar het ZKH. Werd direct opgenomen. Er is direct een kweek afgenomen om vast te stellen dat het vruchtwater was. Hoewel alle artsen dat gevoel hadden, bleef de test negatief. 

Sinds mijn verblijf in het ZKH is het vocht veranderd in bloedverlies. Heel veel bloed. Maandag echo gehad, ook meteen de 20 weken, want die stond voor dinsdag. Alles goed, onze kleine man is tip top in orde en de hoeveelheid vruchtwater is goed. Geen garanties dat dat zo blijft, maar een positief teken. Tijdens deze echo wed echter wel een tweede placenta gevonden. Deze is behoorlijk groot en is gevuld met bloedstolsels. Zou mijn bloeding kunnen verklaren. Positief is dat deze placenta niet in verbinding staat met het kind. 
Gisteren weer een echo gehad. Nog steeds genoeg vruchtwater. Fijn! Het blijft spannend maar we hebben weer een beetje hoop. Voorlopig bedrust.

424 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Babywish2012

    sterkte!

  • OrigineleNaam

    Dat is schrikken zeg! Dan is het toch fijn dat ze zo snel ingrijpen en echo's kunnen maken enzo, om te zien hoe het met de baby gaat. Hebben ze er ook een verklaring voor dat je twee placenta's hebt? Succes in elk geval!

  • inge74

    Jeetje, wat zullen jullie zijn geschrokken. Doe het maar rustig aan en heel veel sterkte !

  • Dora84

    OH bah, je schrikt je toch helemaal kapot! Doe het maar rutstig een en goed luisteren naar je gevoel en intuitie!

  • mirvinarris

    oooh bah meid wat een schrik!!! ik hoop voor jullie dat alles goed blijft gaan!!!

  • mommy.0f.2.girls

    ohw wat een shok heel veel sterkte en rustig aan doen

  • Nita

    Wat een spanning! Het blijft vast goed gaan.

  • Simonevm

    Wow, rustig aan hoor!

  • Mama van Deacon en Faith

    sterkte meid!! doe rustig aan!!

  • mama~wendy

    Sterkte meis.....rustig aan doen....houd ons op de hoogte....

  • Proudmom92

    ooo sterkte meiss hopen dat het gewoon goed blijft gaan!!!