2 eiige 2ling

gister moest ik voor controle naar het ziekenhuis met jeanna,eigenlijk gaat alles wel lekker,de medicijnen mogen worden afgebouwd,en ja ze doet het eigenlijk hartstikke goed!
ik heb toen meteen maar even gevraagd of ze wilde kijken in mijn bevallings verslag,of ze ook kon zien of de meiden 1 of 2 eiig waren.ze heeft het even voor me op gezocht,en blijkt dat ik toch twee placeta s en twee zakken had,beetje vreemd ?? maar goed dan nog kan het 1 eiig zijn? dus wat schiet ik er mee op niks noppes nada.ik moet er van uit gaan dat het twee eiig is,en dat denk ik eerlijk gezegt ook,maar je wilt het eigenlijk 100% zeker weten.
en dat zal de tijd moeten uitwijzen
ik vindt het eigenlijk raar dat ze dat niet gewoon standaard uitzoeken tijdens de bevalling. over 6 weken moet ik terug komen voor weer een controle,ze hebben gister een hart ruisje gehoord bij jeanna ze zeggen dat ik mij niet zon zorgen hoef te maken ,omdat dat meer gebeurd bij baby s en dat het vanzelf weg gaat.maar tja het zit je toch niet lekker he!

398 x gelezen, 0

reacties (0)


  • bailey2501

    Mij lijkt het ook echt 1-eiig....

  • mamaprinses

    Ze zien er toch echt 1-eiig uit vind ik hoor! Bij mij ook 2 placenta's en 2 vruchtzakken, maar dat zegt idd niks (al komt dit vaker voor bij 2-eiig). Ze zeggen dat je het pas echt kunt zien als ze met een jaar of 4 nogsteeds zoveel op elkaar lijken. Jammer dat zo'n DNA-test zo duur is he?!

  • catheleine

    Onze dochter heeft het nog en is 3,5 jaar. Het ruisje is pas gehoord nooit eerder iemand gezegt.
    Pas de kinderarts kwam er afgelopen half jaar mee...

    Fijn dat het zo goed gaat met haar zeg.

  • Marie31

    Dat hartgeruis had mijn oudste dochtertje ook en idd komt heel veel voor ... Groeit eruit als ze ouder worden. Maak je er echt maar geen zorgen in!!
    Fijn dat alles goed met je twee meiden.

    Groetjes, Marie