Hoi meiden,
Vandaag alweer ruim 29 weken zwanger en tijd voor de groei echo! Nou met de groei zit het wel goed. Als meneer zo door gaat....wordt het een kindje van 8 pond denken ze! wAAAAT?!?!? Dat past niet hoor, haha! Ik ben nu al gigantisch voor m'n gevoel.
M'n eten gaat steeds hoger zitten en ik zit uren vol na het eten. Het past gewoon nietmeer. Dus maar weer kleine beetjes tegelijk eten ipv hele maaltijden. Gidter had ik maar een halve pizza op in de pizzeria... En vol hè!
Dus er werdt me geadviseerd geen maatjes 50 meer te kopen ;) lekker dan, kastje is al vol, hahahahaha! 56 kon wel zei ze. Nou moet ik zeggen dat ik gewoon niks meer ga kopen want het wordt een beetje te gek.
Het baby kamertje is maandag bezorgd. Helemaal leuk! En de box ook, het staat geweldig, ik zal van de week even een foto erop zetten.
Over 2 weken kunnen we de wagen halen, en deze week ga ik op kaartjes jacht.
Morgen lekker een dagje naar de sauna samen. We zijn er aan toe! Zalig.
Dan nog even minder leuk nieuws, een nicht van m'n mannetje is overleden gister, op 28 jarige leeftijd... Kindje van 1,5... Tijdens haar zwangerschap is een hersentumor bij haar geconstateerd... Gewacht tot de kleine levensvatbaar was, operatie gehad, en na de bevalling meteen Chemo's en bestralingen... Ze hebben het dus 1,5 jr kunnen rekken...
Er zijn echt geen woorden voor, oneerlijk gewoon... Waarom???? Ik kan er echt niet bij en schiet al vol als ik er ook maar een beetje aan denk... Zal een rare week worden dit..bah! En daarna maar eens kijken of we z'n neef kunnen bijstaan, op watvoor manier dan ook.
Niet zo'n leuk einde van de blog maar ik probeer niet te blijven hangen in die emotie, ook al is het moeilijk... Gelukkig krijg ik af en toe een schopje vanuit m'n buik die weer een glimlach op mijn gezicht geeft!
reacties (0)