Nu al DE hormonen

Jeetje het begint al vroeg en ik was het al helemaal vergeten.

Maar de hormonen van de zwangerschap zijn er alweer aardig. Mijn partner hoeft maar wat verkeerds te zeggen en ik begin te huilen en ik hoef maar wat zielig te zien gebeurd dat ook. Ook merk ik dat ik snel aangebrand ben het is niet echt fijn. Ik merk dat mijn vriend er nog aardig moeilijk mee heeft om het weer te bevatten dat we zwanger zijn. Maar het is nou eenmaal zo en wezijn er super blij mee. Joep is nu 9 maanden en zal dan ongeveer 1,5 zijn als deze kleine geboren wordt. Vindt het erg leuk en speciaal toch dat het zo dicht bij elkaar zit omdat ik weet dat ze heel veel aan elkaar gaan hebben als ze wat ouder zijn.

Ik hoop dat ik de hormonen snel onder de knie krijg en mijn vriend daar ook weer mee om kan gaan. Dat maakt alles een stuk makkelijker en gezelliger.

Ben blij als ik maandag de vk kan bellen en een afspraak te maken. Ben benieuwd hoe ver we nu eigenlijk daadwerkelijk zijn.

Liefs,

Linda

363 x gelezen, 0

reacties (0)


  • gluppie

    tsja..... ach de hormonen hebben ook een voordeel... Nu weet je in ieder geval zeker dat er iets aan de hand is in je buik

  • roosmarijns~

    Hahaha ja nu je het zegt dat was ook zo . Succes met de hormonen en kerel! :knuffel

  • ansje88

    haha ja ik weet er alles van. ben nu 5.4 weken en heb er ook al gehoorlijk last van.
    ik zie dat je uit volkel komt, ik kom uit boekel :)
    x ans