Allereerst wil ik jullie bedanken voor de tips voor het doorkomen van de tandjes!
Ik heb Dentinox, tandpasta en een tandenborsteltje voor haar gehaald. Die hebben we trouwens nog niet gebruikt hoor, want op het cb adviseerden ze eerst even te wachten tot haar tandvlees wat rustiger was. Ondertussen zijn dus de 1e 2 tandjes doorgekomen. Toch allebei onder, want stelletje slome duikelaars die we waren hebben we boven zitten kijken i.p.v. onder. Ze heeft ze gisteravond ook al getest op de vingers van manlief en ze kan behoorlijk bijten hahaha! Hij was haar tandjes aan het poetsen (de tandpasta vindt ze heerlijk :-)) en toen besloot ze ineens haar kaakjes op elkaar te zetten. Toen zat zijn vinger ertussen en aan zijn reactie te zien deed het behoorlijk zeer hahaha! De afdrukjes van haar tandjes waren ook te zien in zijn vinger, dus ze zal het niet bepaald zachtzinnig gedaan hebben :-). Het huilen is nu een stuk minder, al merk ik wel dat ze nog erg veel moe is en niet echt lekker in haar velletje zit. Maar ach...dat komt ook wel weer goed.
Met mezelf gaat het redelijk. Dinsdag weer een sollicitatiegesprek, maar heb besloten dat ik me er niet meer al te druk over ga maken over dat solliciteren. Kan niet meer doen dan mijn best om iets te vinden en er zal vast wel weer wat op mijn pad komen.
Morgenvroeg moet ik naar de dokter, omdat ik weer niet meer ongesteld word. Ben na de bevalling netjes 2 maanden precies op tijd ongesteld geworden en nu laat mijn lijf het weer afweten. Ben niet zwanger, want dat heb ik al getest. We hebben wel besloten de voorbehoedsmiddelen maar in de kast te laten liggen en we zien wel hoe het gaat lopen. De kans is erg klein dat het zo lukt, maar als het lukt om spontaan zwanger te worden is het meer dan welkom. Maar goed...hopelijk stuurt de dokter me door naar de gyn voor een onderzoek, want ik loop al weken met gigantische buikkrampen rond en dat is ook niet echt prettig.
Verder hebben we een superdruk sinterklaasweekend voor de boeg. Wel leuk hoor, maar zal ook wel blij zijn als dit weer achter de rug is... Afgelopen zaterdag hebben we sinterklaas gevierd op het werk van manlief en zondag bij de overgrootmoeder. Kayleigh vond het allemaal reuze interessant en is goed verwend. Hartstikke leuk natuurlijk, maar het moet ook weer niet te zot worden.
Ook heb ik vandaag het verjaardagscadeautje voor manlief besteld. Hij is 15-12 jarig en ik heb een weekendje Antwerpen voor ons geboekt! We gaan 14-01 en Kayleigh gaat dan bij zijn ouders logeren. Hopelijk gaat dat goed, maar ik denk wel dat ik het er moeilijk mee ga hebben hoor. Hoe graag ik ook een keer lekker met zijn tweetjes wegga, het lijkt me ook raar als ze voor het eerst een nachtje niet bij ons is. Maar goed...zij hebben ook 2 zonen groot gekregen dus het zal wel goedkomen denk ik.
Dan nog een vraagje: weten jullie hoe je een fotoblog moet maken? Ik kom er niet echt uit, maar waarschijnlijk zal ik wel weer ergens iets fout doen hahaha! Ik wilde jullie eindelijk de foto's van de fotoshoot van Kayleigh laten zien en wilde dat via een blogje doen, maar dat lukt me dus nog niet. Alvast bedankt!
xxx
reacties (0)