Onze 1e dag zonder manlief

Vandaag moest manlief weer gaan werken, voor het eerst na de bevalling! Wat zag ik er tegenop zeg! Onzeker als ik ben was ik zoooo bang dat het niet goed zou gaan, maar het ging supergoed! Om 05.45 uur moest hij vertrekken naar zijn werk en ik was voor het eerst sinds de bevalling klaarwakker :-)! Ons dametje lag nog heerlijk te slapen, maar moest toch wakker worden voor haar fles. Het verschonen gaat normaal gepaard met behoorlijk wat gehuil, maar ze was heerlijk rustig! Na de fles zijn we nog even lekker terug naar bed gegaan.
Om 09.00 uur werd Kayleigh wakker en ben ik er ook uitgegaan. Toen ik op haar kamertje kwam had ze zich onder haar lakentje uitgewurmd en haar beentjes die eerst onder het lakentje lagen, lagen er nu keurig bovenop. Hoe ze het voor elkaar gekregen heeft weet ik niet, maar ik vond het wel grappig om te zien :-).
Na haar fles van 10.00 uur zijn we gaan wandelen. Ik moest naar de dokter om mijn urine in te leveren, dus konden we dat mooi combineren. Voor het eerst zelf de kinderwagen opgezet, was wel een beetje een gehannes, maar ik weet nu hoe het moet hahaha!
Om 14.00 uur weer haar flesje gehad en toen zijn we allebei nog even naar bed gegaan. Het leek net of ze wist dat ik er vandaag alleen voor stond, want ze heeft maar een paar keer gehuild en was voor de rest echt superrustig. Normaal huilt ze ook niet echt veel, maar ik wist dan niet zo goed wat ik moest doen. Of misschien wist ik het wel, maar was het wel fijn dat ik op mijn man terug kon vallen als ik haar niet getroost kreeg... Maar ze liet zich vandaag ook heerlijk troosten, dus dat ging ook allemaal prima!

Kortom...onze 1e dag met zijn 2-tjes is supergoed gegaan en het heeft me in ieder geval een enorme boost aan zelfvertrouwen gegeven :-)! Op naar morgen (maar ook dat komt vast helemaal goed hahaha)!

xxx

427 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ~Mama~van~4Meiden~

    Fijn dat alles zo goed gaat meid! Ik zei het je nog he!!
    Blijf er maar lekker van genieten hoor!! Xx

  • si78

    Nou heerlijk meis! Weet je, het is gewoon ook erg wennen, de eerste dag alleen met je meisje. Maar alles went en komt goed dus dit natuurlijk ook! Je bent een goeie moeder en daarvan moet je echt overtuigd zijn en blijven want das echt zo!
    Dikke kus

  • athiinaa

    wel leuk hoor dat het goed is gegaan!! Ik zou denk wel blij zijn als me vriend weer zou werken haha dan heb ik de kleine gewoon helemaal voor mezelf!! :P

  • miracle-mommy

    wat lief zeg, ze houdt nu al netjes rekening met mama!! leuk om te lezen!

  • ikbenmoedergeworden

    Waarom moet ze wakker worden voor haar fles? Je moet het doen zoals je het zelf prettig vind hoor, maar vraag me de reden af. Ik pas mijn ritme namelijk aan op mijn meisje, wanneer zij wilt eten dan krijgt ze te eten

  • danika

    Klinkt inderdaad super!!

  • mamavaniris

    raar is dat he als je dan er alleen voor staat als ej man weer moet werken maar je hebt het super goed gedaan meid

  • tantesjaan

    grappig is dat he... dit doet me weer denken aan míjn eerste dagen... was ik ook wat nerveus of alles wel zou lukken en of 't allemaal goed zou gaan....

    en nu, na 3,5 jaar mama zijn denk ik: komt wel goed schatje!

  • zus76

    Goed dat het zo'n eerste dag alleen relax verlopen is. Nu zul je een eigen ritme gaan krijgen en handigheidjes en over een poosje draai je nergens meer je handen voor om, let maar op !! Ik ben benieuwd hoe dat straks hier gaat met een tweede erbij zal weer m'n hele dagritme moeten omgooien maar ondertussen weet ik dat het altijd wel goed komt. gewoon lekker genieten van je prinsesje en niet teveel moeten, wat vandaag niet lukt komt morgen wel weer !

  • reis08

    Zo te horen kunnen jullie dat prima redden met z'n tweetjes. En 's avonds heb je dan een happy moment als paps weer thuis is. Dan krijgen jullie beiden dikke knuffels. Want ik weet zeker dat paps het vast niet makkelijk vond jullie tweetjes alleen te laten!

  • OurPerfectFamily

    goed zo meis,fijn he als t dan inderdaad zo goed gaat!!!

  • Nima~Boy~Girl~Boy

    Wat goed ! Zowel van de kleine Kayleigh als van mama! Jullie mogen trots op elkaar zijn ! Girlpower noem ik dat, haha !

    Veel plezier morgen met z'n tweetjes!

    Liefs XxX

  • Marietje80

    Fijn dat het allemaal zo goed is gegaan. Geniet ervan. X