Ook dat nog!

In 2009 was het dan eindelijk zover, we waren zwanger! Helaas ging het mis. Na hier een behoorlijke tijd flink door van slag geweest te zijn was ik weer positief om verder te gaan. Ik had er echt op gehoopt om met kerst toch een mooi cadeautje te krijgen, maar helaas was ook dit niet het geval. Toen dacht ik: nou ja...dan gaan we toch lekker oud en nieuw vieren en dan sluiten we dit ellendige jaar gewoon af en gaan we vol goede moed 2010 in. Nu heb ik ook nog de griep! Ik liep al een paar weken te kwakkelen met keelpijn, oorpijn en een dichte neus, maar het werd alsmaar erger. Vandaag toch maar even een afspraak met de dokter gemaakt en die heeft me nu dus antiobiotica en rust voorgeschreven. Jippie...oud en nieuw lekker onder mijn dekentje op de bank! Dat had ik me dus even niet zo voorgesteld... Hopelijk gaat het volgend jaar allemaal beter.

Ik ben ondertussen na 10 jaar ook maar weer begonnen met rijlessen, wil toch wel graag mijn rijbewijs halen. Ben dinsdag wel geslaagd voor mijn theorie, dus dat is dan wel weer goed nieuws!

Sorry voor mijn 'gezeur', maar moest het echt even kwijt. Allemaal een fijne oud en nieuw en ik hoop voor iedereen op een goed 2010!

414 x gelezen, 0

reacties (0)



  • pebbles06

    Lekker afsluiten dit jaar... En samen onder de deken het jaaruiteinde vieren kan ook erg gezellig zijn...
    Over een paar uur lekker naar 2010: nieuwe ronden, nieuwe kansen....