Huisarts

Hallo lieve meiden,


Vanmiddag naar de assistente gebeld. Het verhaal uitgelegd hoe mijn cyclus is na het stoppen met de pil. Ze wist zelf niet zo goed hoe ofvwat dus overlegt met de huisarts en dan einde vd dag terug bellen. Ik dus nu een uur geleden terug gebeld en kreeg ik het antwoord: doordat ik heel lang de pil geslikt heb (15 tm 28 jaar) kan het zijn dat mijn hormoonhuishouding nog in de war is en af moet wachten :(zucht!  Mocht het nog lang uitblijven dan moet ik terug bellen en op spreekuur komen. Oh ik hoop zo dat ik deze maand nog ongesteld wordt, dat we verder kunnen. Nu dus een beetje verdrietig en vriendlief is ook pas over een uurtje thuis.... Blegh kan ik echt niet tegen onzekerheid en hopelijk kan ik binnenkort eindelijk eens een positieve blog schrijven ;)  


Liefs!

426 x gelezen, 0

reacties (0)


  • kiekeboee

  • Petite-

    Bah wat vervelend! Ik ging zelf (na aandringen) met een lange cyclus naar de huisarts. Op de dag van de afspraak werd ik ongesteld! Zat ik daar.. Wat kom je doen? Uh... Tja.. Toen maar wel uitgelegd en ze heeft me wat meer uitgelegd hoe het kan dat dat per persoon zo verschillend is. Lange cyclus is helaas gebleven maar zit tot nu toe telkens tussen de 39 en 46 dagen. Sterkte in ieder geval, het is zo irritant die onzekerheid!

  • linda26

    Sterkte meid

  • Ikke29_

    Hoop dat jullie snel geluk hebben meid xxx sterkte

  • Jenka

    Snap je deustratie meid maar de dokter heeft gelijk. Je bent net 4 mnd gestopt met de pil dat is echt nog heeeeeeel kort. Je bent hier geen uitzondering in dus probeer geduld te hebben, het komt goed x