Oh, die ontzettende onzekerheid!!! Nog 6 weken wachten, maar als je tot die tijd geen rare bloedingen krijgt en je net zo voelt als je in je vorige blog schreef, moet het goed gaan, toch!?
Sterkte
Owh meis,ik begrijp je gevoel zo goed,net als sas.
Heel veel sterkte en een dikke knuf.Liefs ciel
Snap heel goed hoe je je voelt meis. En die dagen mogen er ook best tussen zitten toch?! Wij zijn er om lekker tegen aan te klaen zo af en toe ;-) Geloof dat iedereen mega zit duimen te draaien dat je straks idd te horen krijgt dat alles goed gaat met t kleine ding. X
Dit is heel begrijpelijk hoor. Die angst om het negatieve weer te moeten aanhoren. Maar we gaan met zn alle hopen en duimen dat ook jullie straks een trotse papa en mama mogen zijn.
Lucht je hart hier als je het even te veel wordt met het wachten op het goede nieuws.
Dikke knuffel
xxx
Ik begrijp je gevoel erg hoor , voor de zwangerschap van men zoontje ken de ik ook alleen maar '' het spijt me maar '' ... en ik wou dat ik kon zeggen dat dit overgaat maar in mijn geval was dit niet zo ... Ik heb me heel men zwangerschap zorgen gemaakt omdat ik dacht dat het me nooit gegund zou zijn .. Elke echo verwachte ik dat ze toch iets zouden vinden ... Dan dacht ik dat er iets mis zou gaan met de bevalling en nu hij acht maanden is denk ik nog steeds soms het is me niet gegund ze gaan hem nog van me afnemen .. Klinkt erg ik weet het maar das de onzekerheid van de eerste twee zwangerschappen .. Op de duur was ik er van overtuigd dat het me niet gegund was en dat gevoel krijg ik maar niet weg moet wel zeggen dat ik vooral geniet van mijn kleine man nu hoor maar af en toe sluipt de onzekerheid weer naar boven ... en kan je in jou situatie niet eerder een echo krijgen ? Omdat ik een ''risicozwangerschap'' had mocht ik voor mijn gemoedrust in het begin erg veel gaan hoor ben op zes weken geweest op acht weken en op twaalf weken en vanaf dan elke maand ... Liefs
reacties (0)