Dit is zooooooooooo herkenbaar.
Sterkte nog even meis.
xxx
Hmmm, heb je soms ook zere borsten??? :)) Oh, erg is dat hè, je voelt van alles, of je denkt van alles te voelen, maar je kan nog niet testen.
Hoe lang moet je nog volhouden totdat je kunt testen???!!!
Dat wordt een lang weekend,..... zo op het wachtbankje!!! Sukses!!! Lfs Linda
Tja, alles wat je beschrijft kan idd op een zwangerschap wijzen, maar ja dezelfde kwaalties gelden ook voor een komende menstruatie.........dus er zit niets anders op dan af te wachten........Ik hoop dat je een positieve test gaat krijgen!!!! Ik duim voor je!
Liefs Astrid
Goh wat spannend zeg! Komt me wel bekend voor die rare smaak in de mond, ik had het idee dat ik metaal slikte ipv speeksel. Wanneer kun je weer een test doen?
Ik ga voor je duimen hoor. Alles wat je beschrijft kan op een zwangerschap wijzen. Ik hoop dat je binnenkort positief mag testen.
Spannend, wanneer kan je testen? X
zou een mooi kerstkadootje zijn!!! We duimen voor je... en er zijn testen van sensitest waar je al 5 dagen voor de nod kan testen... succes!
Nu is het gewoon jouw beurt! Het zou zo mooi zijn! Ik hoopt het echt voor.....
reacties (0)