Ik wil je heel veel kracht en sterkte toewensen. Ik heb vorig jaar januari een curretage gehad. Lichamelijk was ik inderdaad zo weer okay. Maar verder kon ik het amper bevatten. Neem de tijd en praat/schrijf zoveel mogelijk van je af.
Heel veel sterkte, hoop dat je dit alles goed doorstaat en dat je niet veel lichaamelijke napijn zult hebben omdat het al moeilijk genoeg is. Pffff weet niet hoe het is maar het lijkt me buitengewoon moeilijk!
Succes..... liefs en we zullen er allemaal voor je zijn als je wilt schelden, huilen, of gewoon even lekker wil zeuren!
O meis,
Laat je gaan als het achter de rug is. Gooi het eruit blijf er in ieder geval niet mee zitten. Brul het hier op de site. Praten praten praten (zeker ook met elkaar).
Van die curretage merk ik waarschijnlijk inderdaad niet veel.
Stop het niet weg meis. Want je komt je later weer tegen. (heb ik meegemaakt) en dan doet het meer pijn en is het moeilijker om het een plekje te geven.
We zijn er met zn alle voor je.
Liefs
Bianc
Wat verschrikkelijk allemaal!
ben bijna anderhalve week niet op babybytes geweest, en zie nu net al je updates:(:(
ergste nachtmerrie van elke prille zwangere moeder:(
Ik wens je heeeeeeeel veeeeel sterkte morgen toe!
Liefs
Hej meis, wil je heel veel sterkte wensen morgen.... en de tijd daarna natuurlijk ook. Ik heb zelf 2 curretage's mee gemaakt en na de behandeling voelde ik me op zich goed. Buiten de geestelijke impact dan, dat heeft tijd nodig, heel veel tijd. Denk aan je X.
Wat lijkt me dat toch vreselijk moeilijk. Ik zou er ook voor kiezen maar het is een vreselijke moeilijke beslissing ! Je bent het ook nog niet echt aan het verwerken ook he meis, dat gaat pas na morgen gebeuren denk ik, heel erg veel sterkte nogmaals xxx
reacties (0)