Lady-V vs. Cyste 1-0

Deze morgen is de cyste succesvol leeggeprikt. Amaai, ik verschoot ervan hoeveel vocht eruit kwam!

Was wel heel pijnlijk! Heb geen verdoving gekregen. Je voelt echt de naald die in de cyste word geprikt! Het veroorzaakt een paar minuten een wee-achtige pijn. Achteraf was ik duizelig, moe en maakte zelfs koorts.

t Was een heel gedoe ook... Heb 2 operatiekleedjes aangekregen, je weet wel zo'n kleedje met een opening achteraan. Daarom 1tje om gewoon aan te doen en 1tje om zoals een jas te dragen. Slim toch. Kreeg plastieke voeten en een haarnetje.

Eenmaal op de operatietafel kreeg ik een warm deken over mij en een groot "papier om te opereren". Ook mijn benen werden helemaal afgeschermd met een papieren zak. De verpleging zei dat ze echt merkte dat ik al heel veel had moeten doorstaan. Gewoon de manier waarop ik de pijn kon opvangen, viel hen op.  Mocht na een klein uurtje het ziekenhuis terug verlaten. Mn ventje kan zijn taak als verpleger-huisman weer vervullen ;-)

Nu maar hopen dat het niet voor niets was en dat we maandag een goede bloeduitslag hebben zodat ik eindelijk mag starten met de Menopur!

Thumps up!

598 x gelezen, 1

reacties (0)


  • esther33

    heel veel succes

  • sip82

    Bikkel ben je hoor, maar lekker laten verwennen!Ik duim voor een goede uitslag!

  • patience

    Respect, respect, respect. Wat moet iemand soms veel doorstaan, maar het zal de moeite waard zijn en het gaat lukken. Succes

  • christine82

    Nou, dat lijkt me enorm pijnlijk..! Ik hoop dat het het gewenste effect heeft en dat je snel kan beginnen met de Menopur!

  • bailey2501

    Knap van je! Ik ga weer duimen!

  • mijn schatjes

    VEEL SUCCES MEID

  • pomelo

    brrrrr klinkt heel naar, nu lekker bijkomen.

  • Javian

    Ik ga voor je duimen!!