Zo, Tygo alweer 1,5week oud. wat is deze week voorbij gevlogen.
donderdag 7juni was ik 40weken en 3dagen en ben ik gestript door de verloskundige. Jammer maar helaas heeft dit niets gedaan. tenminste er zou volgens de verloskundige dan binnen 48uur iets moeten gebeuren.
Zondag 10juni wilde ik nog s'avonds nog ff bij mn ouders eten. Het eten op en wilde net naar huis gaan, omdat Jurre moe begon te worden. Alle spullen bij elkaar gepakt en nog even naar de wc. Ik hoorde knak, dacht zijn nu mn vliezen gebroken. Maar dacht het zal wel niet. Ik ging nog even zitten en mn Man had alles in de auto gepakt.Ik stond op en ik voelde toch wat lopen. dus toch..
de verloskundige gebeld en moesten even langs komen op te laten checken. Het was idd vruchtwater. Bij Jurre begonnen de weeen een uur nadat mn vliezen gebroken waren en gelijk 1minuut wee en 1minuut pauze. en met die weeen kwam er geen ontsluiting omdat ik me niet kon ontspannen tussendoor. Dus ik was er een beetje bang voor dat het weer hetzelfde zou gebeuren.
Om 20.00uur waren we thuis en proberen te slapen, maar daar kwamen de weeen al. de tijd bij gehouden en nog even onder de douche gestaan. de weeen kwamen netjes om de 3 a 4 minuten en duurde 1minuut. Om 22.30uur de verloskundige weer gebeld en die vertelde dat we naar het ziekenhuis mochten ( ik moest in ziekenhuis bevallen omdat ik bij Jurre heel veel bloed was verloren na de bevalling) om 23.30uur aangekomen in het ziekenhuis en had 3cm ontsluitng. Gelukkig de weeen deden deze keer wel wat ze moesten doen. Om 01.00uur had ik het niet meer, de verloskundige wilde eigelijk rond 02.00uur voelen maar toch maar gedaan en had al 5cm. Zo dat ging de goede kant op. Mijn moeder wilde ik er graag bij hebben en verloskundige stelde voor om haar te bellen. Ik dacht, doe nog maar niet anders moet ze nog zo lang wachten. Toch uiteindelijk maar gebeld en mijn moeder was er rond 01.45uur. Rond 02.00uur kreeg ik al een beetje persdrang en had al 8cm. Zo dat ging echt snel. Ik mocht al een beetje mee persen en ging ze het laatste randje weg masseren. een paar persweeen en om 02.18uur was Tygo er. Een verrassing want we wisten het geslacht nog niet. En gelukkig hebben we niet langer gewacht om mijn moeder te bellen, anders had ze het nog moeten missen ook. Gelukkig ben ik nauwlijks bloed verloren. Wel moesten we minimaal 6uur blijven om het in de gaten te houden.
Om 10.30uur in de ochtend waren we thuis. Mijn ouders en broertje waren er ook. De kraamzorg een kwartiertje later. Tygo is een heel rustig mannetje. Hij heeft al 2nachten 6uur tussen de voedingen gelaten dus papa en mama komen ook weer een beetje aan hun slaap. Ook reageert Jurre heel leuk op Tygo. Hij wil gelijk kijken in de wieg s'ochtends. De eerste 3dagen vond hij het huilen wel raar/eng maar nu reageert hij er bijna niet meer op als Tygo huilt. Ook qua ritme van beide jongens valt het me tot nu toe niet tegen. Tuurlijk is het druk met 2baby's. Jurre word over 2weken 1jaar. Maar wat ben ik blij dat die dikke buik weg is. heeft echt in de weg gezeten.
reacties (0)