Placentra Previa

Gister had ik een eerste afspraak bij de Gyn. De man vroeg wat ik kwam doen :(
Vervolgens begon hij meteen over mijn bloeddruk, dat we die maar in de gaten moeten houden.
Deze is weer aan het oplopen namelijk maar niet te hoog.
Nadat hij klaar was met zijn standaard verhaal heb ik hem gezegd dat ik deze keer weer ben doorgestuurd vanwege een placenta previa.. ofwel laag liggende placenta.
Bij de meting bleek er geen ruimte naar de uitgang, misschien ligt hij ie zelfs een stukje overheen...

De gyn was niet voorbereid, ingelicht en had dus ook geen apparatuur om een inwendige echo te maken zodat hij de stand van zaken kon bekijken. Want dat willen ze toch eerst zelf zien. Ik baalde want ik had gehoopt meer duidleijkheid te krijgen over het verdere verloop en of ik nog normaal zou kunnen bevallen in het zkh of dat het meteen een keizersnede wordt.

Hij ging toch met een gewoon echoapparaat in een kamer ernaast nog even kijken en zei... ja hj ligt wel laag, misschien er wel gedeeltelijk voor... we moeten maar een andere afspraak plannen. Want dit was 10 min voor een normaal consult.

Gelukkig heb ik volgende week nog een afspraak staan met een andere gyn in dit zkh. Wel heb ik hem gevraagd of deze dan wel de echo ed gaat maken? Ook dit leek een standaard afspraak maar de gyn zei dat hij het maar even tussendoor moet bekijken dan... want er was geen plek meer die dag.

Lang verhaal kort, nog ff afwachten... ik merk dat ik er onrustig van wordt deze onzekerheid... Vannacht weer geen oog dicht gedaan, schiet echt niet op. Ik wil gewoon weten waar ik aan toe ben...

 

435 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama-van-b.a.a.r.b.l.

    Daar word je inderdaad niet blij van als de communicatie zo slecht is. Gelukkig ben ik dat hier nog niet tegen gekomen. Moet vanaf volgende week ook naar het ZH, wegens placenta retentio en fluxus januari 2010, en mogelijke zwangerschapsdiabetes december 2010. Ook nu lijkt ukkie weer aan de grote kant voor de zwangerschapsduur, dus afwachten. Maar toen ik de afspraak hier plande, wilden ze ook echo doen om groei nog eens te bekijken, zegt assistente meteen al, eerst echo, dan gyn, want dan kan die meteen de resultaten van de echo zien! Dus gelukkig kan het ook anders! Toi toi toi daar, want ik kan me die onrust en onzekerheid goed voorstellen!!

  • Riekes

    He, bah, wat vervelend dat de communicatie zo slecht is geweest! Ik heb soms het idee dat je per se moord en brand moet gillen willen ze je serieus nemen. Hopelijk heb je snel duidelijkheid.

  • loesje10

    Wat vervelend joh. Hopelijk volgende week uitsluitsel!

  • Bloem28

    balen hoor meis! Slechte communicatie daar in het zkh! Hopelijk weet je snel meer! x

  • Marrit36

    Sterkte ermee meis!!

  • Faya2010

    Wat slecht zeg die gyn hoef ik niet aan mijn bed te hebben, hij had eerst wel ff kunnen vragen waarom ik kom ipv meteen een standaard praatje te houden.

  • littlemom

    Wat jammer dat hij niet voorbereid was zeg...Zorgt weer voor extra onrust en frustatie, echt vervelend. Hopelijk heb je snel meer duidelijkheid.

  • solange123

    Wat fijn als iedereen zo goed vorobereid is, hè? Grrrrommmm!!
    Hopelijk weet je snel meer.
    XXX

  • greetje

    He bah, wat vervelend! Ik hoop dat ze volgende week hun werk wat beter doen!